3 Ekim 2013 Perşembe

Kristen Stewart Kimdir? Vikipedi Hayatı,Resimleri, Nereli, Kaç Yaşında, Hakkında Bilgi

Değerli okuyucularımız için hazırladığımız bu sayfamızda, Kristen Stewart kimdir, Kristen Stewart vikipedia, Kristen Stewart hayatı, Kristen Stewart nereli kaç yaşında, Kristen Stewart resimleri ve Kristen Stewart hakkında tüm bilgileri içeren bir Kristen Stewart biyografi yazısı sunuyoruz.

Kristen Stewart Kimdir
Kristen Stewart’ın gerçek adı nedir? Kristen Stewart ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Kristen James Stewart’tır.
Kristen Stewart ne zaman doğdu? Kristen Stewart 1990 yılında doğmuş genç bir oyuncudur. Kristen Stewart’ın doğum tarihi 9 Nisan 1990’dır.





Kristen Stewart nerelidir? Kristen Stewart Amerika’nın Kaliforniya eyaletinin Los Angeles şehrinde doğmuştur.
Kristen Stewart’ın burcu nedir? Kristen Stewart’un burcu koçtur.
Kristen Stewart’ın babasının adı nedir? Kristen Stewart’ın babası John Stewart’tır. John Stewart Amerikan FOX televizyonunda yapımcı olarak çalışmaktadır.
Kristen Stewart’ın kaç kardeşi vardır? Kristen Stewart’ın kardeşleri bir tanedir. İsmi Cameron’dur. Kristen Stewart’ın kardeşi Cameron Stewart onun büyük erkek kardeşidir.
Kristen Stewart’un boyu kaçtır? Kristen Stewart kısa sayılabilecek sanatçılardandır. Kristen Stewart’un boyu 1,68 metredir.
Kristen Stewart’ın evi nerededir?Amerika’nın California eyaletinde yaşamaktadır. Kristen Stewart nerede oturuyor sorusunun cevabı doğduğu yer olan Los Angeles kentidir.
Kristen Stewart’ın hoşlandığı şeylerarasında sörfçülük başı çeker. Başarılı oyuncu hırslı bir sörfçüdür ve bu konuda daha iyisini yapmak için elinden gelen çabayı göstermektedir.
Kristen Stewart nasıl ünlü oldu? Kristen Stewart’ın ilk filmi 1999 yapımıdır. İsmi “Onüçüncü Yıl” olan filmde Kristen Stewart küçük bir rol almıştır. Hemen ardından “The Safety of Objects” filminde oynamıştır. Bu filmde sorunlu bir annenin kızı olmuştur. Kristen Stewart’ın asıl dikkat çektiği ilk film ise başarılı bir Hollywood filmi olan “Panik Odası” filmi olmuştur. Bu filmde boşanmış bir anneyi canlandıran Jodie Foster’ın hasta kızı rolünü başarıyla oynamıştır. Bu başarının ardından sanatçı “Cold Creek Manor” filminde rol almış fakat bu film beklenen gişe başarısını gösterememiştir. Ancak bu filmden sonra rol aldığı filmleri önemli başarılar kazanmıştır. Kristen Stewart ilk başrol filmi ise 2004 yapımı “Catch That Kid” filmidir.

Kristen Stewart kimdir, Kristen Stewart vikipedia, Kristen Stewart hayatı, Kristen Stewart nereli kaç yaşında, Kristen Stewart resimleri ve Kristen Stewart hakkında tüm bilgileri içeren bir Kristen Stewart biyografi konusunu Kristen hakkındaki sorular ve cevapları şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak oyuncunun tanınmasını sağlayan önemli birkaç filmden bahsedeceğiz. Kristen Stewart; 2005 yılında Zathura ve ardından rol aldığı Alacakaranlık serisi ile tüm dünyada tanınan ünlü biri haline gelmiştir. 

Son olarak yeni filmi Sils Maria adlı filmde birlikte rol alan Juliette Binoche ve Kristen Stewart, İsviçre'deki çekimlerde serin havaya rağmen göle girdi. Göle üstsüz giren Binoche'un soğuk suya genç meslektaşından daha dayanıklı olduğu ortaya çıktı. Binoche bir anda kendini sulara bırakırken Stewart'ın soğuk suya alışmakta zorlandığı dikkatlerden kaçmadı. 23 yaşındaki Stewart ile 49 yaşındaki Binoche'un başrollerini paylaştığı filmin yönetmeni Olivier Assayas. Senaryo da Assayas'a ait. Binoche'un Camille Claudel, 1915 filmi için kestirdiği saçlarını uzatmadığı da görüldü.

                  Kristen Stewart Resimleri 

   
 

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme