3 Ekim 2013 Perşembe

Robert Pattinson Kimdir? Vikipedi Biyografi Hayatı Filmleri Nereli Kaç Yaşında - Alaca Karanlık


Dünyaca ünlü Robert Pattinson için hazırladığımız bu sayfada, Robert Pattinson kimdir, Robert Pattinson vikipedi, biyografisi, Robert Pattinson hayatı, Robert Pattinson filmleri, Robert Pattinson nereli kaç yaşında, Robert Pattinson sevgilisi kim, Robert Pattinson Alaca Karanlık ve Robert Pattinson resimlerini de için de barındırak şekilde Robert Pattinson hakkında tüm bilgileri içermektedir.

Robert Pattinson’un gerçek adı nedir? Robert Pattinson ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Robert Douglas Thomas Pattinson’dur.

Robert Pattinson’un takma adı nedir? Robert Pattinson’un takma isimleri Rob, R.Pattz, Ransom, Spunk Ransom ve Claudia’dır.

Robert Pattinson’un dikkat çeken özelliği nedir? Robert Pattinson’un dikkat çeken özelliği dağınık saçlarıdır.

Robert Pattinson kimdir? Robert Pattinson kısaca İngiliz model, aktör, müzisyen ve film yapımcısıdır. İlki 2008’de çıkan ve ardından 2009 ile 2012 arasında her yıl dört bölümü daha sinemalarda yayınlanan “Twilight” film serisinde canlandırdığı “Edward Cullen” karakteri ile çok sayıda insan tarafından tanınan bir oyuncudur. Ayrıca çok iyi bir müzisyen olan Robert Pattinson piyano ve gitar gibi müzik aletlerini iyi derecede çalabilmektedir. Yetenekli müzisyen 3 yaşındayken piyano, 5 yaşındayken gitar çalmaya başlamıştır. Robert Pattinson modellik kariyerine ise 12 yaşındayken başlamıştır.

Robert Pattinson doğdu tarihi nedir? Robert Pattinson 1986 yılında doğmuş genç sayılabilecek bir sanatçıdır. Robert Pattinson’un doğum tarihi 13 Mayıs 1986’dır.
 
Robert Pattinson’un dini nedir? Robert Pattinson bir Hristiyan’dır. Hristiyanlığın Katolik meshebindendir.

Robert Pattinson nerelidir? Robert Pattinson bir İngilizdir. İngiltere’nin Londra kentinde doğmuştur.

Robert Pattinson hangi okulda okudu? Robert Pattinson 12 yaşına gelene kadar Londra’nın güneybatısında yer alan “Tower House School” da okumuş buradan atılmıştır. Ardından modelliğe başlayan ünlü oyuncu aynı zamanda oyunculuk için amatör bir tiyatro organizasyonu olan “Barnes Theatre Company” e katılmıştır.

Robert Pattinson’un burcu nedir? Robert Pattinson’un burcu boğadır.

Robert Pattinson’un kardeşinin adı nedir? Robert Pattinson’un kendisinden büyük iki kız kardeşi vardır. Robert Pattinson’un kız kardeşlerinin adları Elizabeth ve Victoria’dır. Elizabeth “Lizzy Pattinson” adıyla tanınan ünlü bir İngiliz şarkıcı ve şarkı sözü yazarıdır.

Robert Pattinson kimdir, Robert Pattinson vikipedi, biyografisi, Robert Pattinson hayatı, Robert Pattinson filmleri, Robert Pattinson nereli kaç yaşında, Robert Pattinson sevgilisi kim, Robert Pattinson Alaca Karanlık ve Robert Pattinson resimlerini de için de barındırak şekilde Robert Pattinson hakkında tüm bilgileri içeren şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak Robert Pattinson evli mi ve Robert Pattinson sevgilisi kim; sorularını cevaplayacağız. Robert Pattinson henüz evlenmemiştir. Başarılı oyuncunun “Twilight” film serisinden rol arkadaşı Kristen Stewart ile sevgili olduğu ve birliktelikleri 2013 yılına kadar çok sayıda magazin bülteninde yer almıştır. İkili 2013 yılında tamamen ayrıldıklarını duyurmuştur. Ayrıca Robert Pattinson ismi Jessica Devlin ve Katy Perry ile de birlikte anılmıştır.

                                          Robert Pattinson Resimleri
  
      
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme