11 Ekim 2013 Cuma

Samsung Galaxy Round Özellikleri ve Fiyatı Nedir? Bükülmüş Ekranlı İlk Telefon (AMOLED)


Sonunda, dünya markası Samsung, bükülmüş ekranlı ilk telefon olan ve AMOLED ekran teknolojisi olarak adlandırılan Samsung Galaxy Round akıllı telefonunu tanıtı.İşte Samsung Galaxy Round'un özelllikleri nedir?, Samsung Galaxy Round fiyatı nedir? sorularının cevapları...

Bükülmüş ekranlı ilk akıllı telefonu tanıtmak adına Güney Kore’nin iki büyük teknoloji şirketi müthiş bir rekabet içine girmişti.

Samsung Galaxy Round Özellikleri Nedir?
Esnek AMOLED ekran teknolojisine sahip ilk akıllı telefonu tanıtan isim ise Samsung oldu. Galaxy Round olarak adlandırılan yeni akıllı telefonun ekranı içe bombeli bir yapıda tasarlanmış. Arka kısımdaki kapak ise dışa bombeli bir yapıda.

Hayli ilginç görünen cihazda esnek Super AMOLED ekran teknolojisi kullanılmış. Bu ekran 1920×1080 piksel çözünürlükte çalışıyor ve toplam büyüklüğü 5.7inç. Cihazın arka kısmında kullanılan malzeme ise Galaxy Note 3 ile birebir aynı görünüyor. Yani dikişli ve deri hissi uyandıran bir yapı tercih edilmiş. Donanımsal olarak üst düzey bir Android telefonundan hiçbir eksiği bulunmayan akıllı telefon, 2.3GHz’lik dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 800 işlemci, 3GB kapasiteli RAM, 2800mAh batarya, 13 megapiksel arka kamera gibi özelliklere sahip.

Sadece Güney Kore’de satışa sunulacak olan akıllı telefon 10 Ekim itibariyle kullanıcılara sunulmaya başlanacak.

Samsung Galaxy Round Fiyatı Kaç Lira?
1.09 Milyon Won fiyat etiketi bulunan cihaz aşağı yukarı 2000TL’nin üstünde bir fiyattan alıcı bekleyecek.

Samsung Galaxy Round Tanıtım Videosu İzle
                                                          Samsung Galaxy Round Resimleri

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme