15 Kasım 2013 Cuma

Ana Beatriz Barros Kimdir? Nereli Kaç Yaşında Resimleri - Victoria's Secret


Ayak bileğine ayyıldız dövmesi yaptıran Victoria's Secret'ın seksi modeli Ana Beatriz Barros kimdir? Ana Beatriz Barros nereli,  Ana Beatriz Barros kaç yaşında resimleri hakkında bilgi haberi

Ana Brezilya'nın Itabira kentinde 29 Mayıs 1982'de doğdu. Ana Beatriz Barros,daha sonradan ailesi ile birlikte Rio de Janeiro'ya taşındı. Ela gözlü model Brezilya'da ablası ile tatilde plajda yürürken Elite Model Management'ın yöneticisi tarafından keşfedilir, daha sonra ajansın teşvikiyle 1996 yılında Elite Model yarışması'na katılan Barros yarışmayı kazanır ve ardından Guess ile Millennium kampanyası için bir anlaşma imzalar ve bundan sonra profesyonel modellik hayatına adım atttı.

Ana, ünlü avrupa ve amerikan markaları olan Christian Dior, Armani, Oakley, L’Oreal, Diesel, Victoria’s Secret gibi markaların reklamlarında boy gösterir. Onun söylediğine göre en iyi arkadaşı bir başka dünyaca ünlü Brezilyalı manken olan Alessandra Ambrosio'dur.

Ayyıldız Dövmesi Yaptırmış!
Ana Beatriz Barros son olarak Türklere olan hayranlığı ile gündeme geldi; öyleki Ana Beatriz Barros ayak bileğine ayyıldız dövmesi bile yaptırmış.

 Ana Beatriz Barros Resimleri 
 
  
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme