27 Kasım 2013 Çarşamba

Asena Erkin Kimdir? Biyografisi Nereli Kaç Yaşında - Caner Erkin'in Eşi


Bu biyografi makalemizde Fenerbahçe'nin başarılı futbolcusu Caner Erkin'in eşi Asena Erkin kimdir, Asena Erkin'in biyografisi, Asena Erkin nereli, Asena Erkin resimleri, Asena Erkin kıyafetleri, Asena Erkin kaç yaşında, Asena Erkin vikipedi hayatı hakında bilgilere yer veriyoruz.

Asena Erkin, moda dünyasının yeni ikoncanı olarak gündeme gelen ve Hande Yener’in imaj danışmanı olan Asena Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin’nin eşidir. Asena Erkin'in doğum tarihi, nereli ve kaç yaşında olduğu ile ilgili herhangi bir bilgiye henüz ulaşamadık.

Giydiği ve kendi tasarladığı ilginç ve değişik kıyafet tasarımları ile gündeme gelmektedir. Moda dünyasının yeni ikoncanı ve Hande Yener’in imaj danışmanı Asena Erkin ticaret hayatına atılmış.Farklı giyim tarzıyla her daim ilgi odağı olmayı başaran Asena Erkin’in tasarımları moda severler tarafından büyük ilgi görmekte.

Erkin yaklaşık 1 yıl önce İstinye’de açtığı Asena 88 adlı mağazasının yeni bir şubesini de Nişantaşı’na açma kararı aldı. Nişantaşı’nda dükkan bakmaya başlayan Asena Erkin, buradaki mağazada da kendi tasarımlarını ve yurtdışından getirdiği modelleri satışa sunacak.Asena Erkin ve Caner Erkin çiftine mutluluklar diliyoruz.


  

   
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme