4 Kasım 2013 Pazartesi

Emly DiDonato Kimdir? Nereli Kaç Yaşında Resimleri Hakkında BilgiBu makalede güzeller güzeli Amerikalı seksi model Calzedonia'nın yeni yüzü Emly DiDonato kimdir, Emly DiDonato nereli kaç yaşında  ve Emly DiDonato resimleri hakkında bilgiler sizlerle olacak.


İtalyan baba, İrlandalı annenin çocuğu olan Emily Didonato 1991 New York doğumlu. 1 metre 78 santimetre boyundaki melez manken, 2008 yılında profesyonel mankenliğe başladı. Maybelline, Guess ve Ralph Lauren markalarının yüzü olan genç manken, 2009 yılında Victoria’s Secret ile çalışmaya başladı. 2010 yılında Giorgio Armani’nin bir parfümünün tanıtımında yer alan Didonato, güzelliği ile moda dünyasının parlayan yıldızları arasında bulunuyor.

Şehrin dört bir yanında siyah dantelli çoraplarıyla bilboard'larda gördüğümüz Amerikalı ünlü model Emly DiDonato güzelliğiyle herkesi büyülüyor. Şehrin dört bir yanında siyah dantelli çoraplarıyla bilboard'larda gördüğümüz "Bu güzel kız da kim" diye merak ediyorsanız, açıklayalım, Amerikalı ünlü model Emly DiDonato. Emily DiDonato. İtalyan baba ve İrlandalı bir annenin kızı. Ve hünüz 22 yaşında ama 5 yıl önce Guess'la başladığı modellik kariyerini Maybeline New York'un ardından da Giorgio Armani'yle devam ettiriyor. Şimdi de Calzedonia'nın yeni yüzü olarak karşınızda...

emily didonato instagram,emily didonato bellazon,emily didonato tumblr,emily didonato tumblr
Emly DiDonato Resimleri


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme