4 Kasım 2013 Pazartesi

Helen Flanagan Kimdir? Nereli Kaç Yaşında Resimleri Fotoğrafları


Bu makalenin konusu, İngiliz model ve seksi oyuncu Helen Flanagan kimdir, Helen Flanagan nereli ve kaç yaşında, Helen Flanagan resimleri, fotoğrafları hakkında bilgileri içermektedir.

İngiltere'nin en popüler yüzlerinden biri olan 23 yaşındaki İngiliz model ve oyuncu Helen Flanagan 2014 takvimi için Çırılçıplak pozlar verdi. Flanagan yılın başında FHM tarafından İngiltere'nin en seksi kadını seçilmişti. İngiliz fenomen Helen Flanagan verdiği pozlarla magazin dünyasını sarsan genç ve güzel aktris modeldir. Kolundaki Marilyn Monroe dövmesi ile ünlenen güzel yıldız, çiçekli iç çamaşırları ile verdiği boy boy fotoğrafları sosyal medya sitesi Twitter üzerinden paylaştı.

23 yaşındaki seksi yıldızın fotoğrafları hayranlarından yoğun ilgi gördü. Geçen hafta “eğitimime devam edip üniversite okumak istiyorum” açıklamasıyla gündeme gelen İngiliz model ve oyuncu Helen Flanagan son günlerde cüretkar pozlarıyla konuşuluyor. Son olarak I’m A Celebrity yarışmasıyla gündemde olan 23 yaşındaki Flanagan “Tarih ve felsefe konusunda eğitim almak istiyorum” diyerek okula dönmeyi ne kadar çok istediğini dile getirmişti.


İşte Helen Flanagan Resimleri;

Helen Flanagan Fotoğrafları


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme