19 Kasım 2013 Salı

Kendall Jenner Kimdir? Kim Kardashian'ın kardeşi Kim Kaç Yaşında Resimleri


Dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian'ın kardeşi Kendall Jenner kimdir, Kendall Jenner kaç yaşında, Kendall Jenner ne iş yapıyor ve Kendall Jenner resimlerini merak ediyorsanız işte Kendall Jenner hakkındaki haberimiz...

Kendall Jenner, müthiş güzelliği  ve  Kim Kardashian'ın üye kardeşi olarak ünlenen ve dikkatleri üzerine çeken Kendall Jenner 3 Kasım 1995 yılında Kaliforniya da dünyaya gelmiştir.Kendall Jenner modellik ve televizyon kanalında reality show da yer almaktadır. Kendall Jenner 1.78 boyunda olup bir çok televizyon programları için teklifler almaktadır.Jenner 14 yaşından beri modellik yapmaktadır.

Kim Kardashian'ın annesi Kris Jenner'ın, eski olimpik atlet Bruce Jenner'dan olma kızı Kendall Jenner, modellik kariyerinde adım adım yükseliyor.Wilhelmina Models ajansına bağlı olarak modellik yapan 15 yaşındaki Kendall, Kardashian ailesinin favori fotoğrafçısı Nick Saglimbeni'ye verdiği pozlarla ablasının izinden gittiğini kanıtladı.Kourtney Kardashian, üvey kardeşinin fotoğraflarına kişisel blog'unda yer verirken, "Nefes kesici" yorumunu yaptı..

Kendall Jenner En Güzel Resimleri İçin Tıklayınız!
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme