14 Kasım 2013 Perşembe

Moffy Kimdir? Dünyanın İlk Şaşı Modeli (Mankeni) Resimleri Hakkında Bilgi


Bu sayfada bir özelliği ile gündeme gelen Dünyanın ilk şaşı modeli olarak anılan Moffy kimdir, İngiliz şaşı manken Moffy hakkıında bilgi ve Moffy resimleri yer alıyor.

Güzelliğiyle beğeni toplayan Moffy, dünyanın ilk şaşı modeli oldu.İngiltere'de yaşayan Moffy'nin hayatı Pop adlı dergiye poz vermesiyle değişti. Hem fotoğrafçı hem de derginin editoryal kadrosu, çekimin sonucundan çok etkilendi. Milli takım formasıyla poz veren ve makyajsız olmasına rağmen görüntüsüyle hayran bırakan Moffy, Kate Moss'u da keşfeden Storm Models adlı ajans ile bir anlaşma imzaladı.

Daily Mail'in haberine göre, Moffy'yi dergiye öneren fotoğrafçı Tyrone LeBon'ın kız arkadaşı olmuş. "Onunla çalışmayı seçtik, çünkü hep propfesyonel modellerle çalışıyorduk ve bir değişiklik istedik" diyen LeBon, "Moffy daha önce hiç bir dergi için fotoğraflanmamış ve ne yapması gerektiğini bilmeyen insanlarla çalışmak her zaman daha heyecan vericidir" şeklinde konuştu.

Onu kaderini değiştiren bu noktaya getiren olay, Pop adlı derginin kapağı için İngiltere milli futbol takımının üniformasıyla üstelik de makyajsız verdiği pozlar oldu. Hem fotoğrafçı hem de derginin editoryal kadrosu, çekimin sonucundan son derece etkilendi. Moffy'yi dergiye öneren fotoğrafçı Tyrone LeBon'ın kız arkadaşı olmuş. Dergi de bu ilginç görünüşlü genç kızla çalışmayı tercih etmiş. Bu durumu "Daha önce profesyonel modellerle çalışmıştık ve bu kez bir değişiklik istedik" diye anlatıyor Tyrone LeBon. Moffy, incecik, kusursuz görünüşlü mankenlerin dünyasında şaşı gözleri ve etkileyici güzelliğiyle daha şimdiden tarihe geçmiş görünüyor.

Dünyanın İlk Şaşı Modeli Moffy ResimleriPaylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme