2 Aralık 2013 Pazartesi

Behati Prinsloo Kimdir? Nereli Kaç Yaşında Resimleri


Bu sayfada Victoria’s Secret’ın yeni mankenlerinden olan; Behati Prinsloo kimdir? Behati Prinsloo nereli, Behati Prinsloo kaç yaşında, Behati Prinsloo  resimleri ve Behati Prinsloo vikipedi biyografi hakkına bilgi ile Behati Prinsloo  fotoğrafları vardır.

Behati Prinsloo, son zamanların moda sekteründe öne çıkan top modellerdendir. Behati Prinsloo16 Mayıs 1989 doğumludur ve  1, 78 boyundadır.

Güzel ve seksi görünümlü Namibyalı manken ülkesinin simgesi haline geldi. 16 yaşında iken keşfedilmiş kendis. Babası bakan olan Behati Prinsloo, Güney Afrika’da tatilde iken keşfedilmiştir. Ünlü giyim firması Victoria’s Secret’ın yüzlerinden. Ünlü firmaların defilelerinde boy göstermektedir. Prinsloo'nun en yakın arkadaşları Kanadalı model Coco Rocha ve diğer Afrikalı ve Victoria Secret Meleği Candice Swanepoel'dur.

Prinsloo ugünlerde Maroon 5'in solisti Adam Levine ile çıkıyor. Latin Amerika’nın Eylül sayısına kapak olan Namibyalı model Behati Prinsloo, günlük yaşamında asla sütyen takmadığını söylese de, ekmek parası için işvereninin istediğini yapmak zorunda Genç model Behati Prinsloo, Google aramalarında pek çok ünlü mankeni geride bıraktı.

Victoria’s Secret, denildiği zaman ilk akla gelen isim Adriana Lima olsa ve Megan Fox da, google aramalarında Behati Prinsloo, pek çok ünlü güzeli geride bıraktı. ABD’nin ünlü rock grubu Maroon 5′in vokalisti Adam Noah ile nişanlı olan Behati Prinsloo, hem özel hayatında hem de iş hayatında mutluluğu bulmuş gibi görünüyor. Defilede taktığı beyaz kanatlarıyla kelimenin tam anlamıyla ‘melek’ olan güzel manken, özel hayatıyla da ilgi odağı oldu. Prinsloo, ‘Çizgim bohem ve erkek Fatma arasında’ diyor.

Top Model Behati Prinsloo Fotoğraf Galeri İçin Buraya TIKLAYIN ! Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme