16 Kasım 2014 Pazar

Facebook arkadaşına teşekkür et videosu nedir? Nasıl çalışır? Özellikleri

Facebook arkadaşına teşekkür et videosu nedir? Nasıl çalışır? Özellikleri hakkında bilgi haberi.Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Facebook yeni bir uygulamaya daha imza attı. Facebook’un son yeniliği ise “Teşekkür Et” videoları oldu.


Facebook gelişmeye geliştirmeye devam ediyor. Öncelikle messenger üzerinden sesli görüntülü konuşmayı getiren firma şimdi ise ilginç ama güzel bir uygulamaya adım atıyor.

Artık facebook üzerinden arkadaşlarınıa teşekkür videosu gönderebileceksiniz. Nasıl mı? Haberimizde Dünyanın en çok kullanılan popüler sosyal ağı Facebook her geçen gün kendisini yenilemeye devam ediyor.

Facebook’un yeni duyurduğu Teşekkür Etyeniliği sayesinde kullanıcılar, istediği kişilere kişiselleştirilmiş videolar gönderebiliyor. Bu yıl içerisinde dev sosyal ağ Facebook, 10. yılına özel olarak kullanıcılarına hatıralarını tazeleten video özelliğini yayınlamıştı.

Anlaşılan Facebook, bu söz konusu özellik ile yakaladığı başarıyı benzer çalışmalarla devam ettirmeyi planlıyor. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan Facebook, son olarak ‘Teşekkür Et’ özelliğini duyurdu. ‘Say Thanks’ adını taşıyan bu yenilik sayesinde kullanıcılar, istediği arkadaşlarına kişiselleştirilmiş teşekkür videosu gönderebiliyor.

Kişiselleştirilmiş videolar hazırlama ve bu videoları sevdiğiniz arkadaşlarınıza gönderebilme fırsatı sunan bu yeni özellik, şu anda mobil ve masaüstü sürümlerinde kullanılabiliyor. Bunun için ilk olarak hazırlanan sayfada istenilen kişinin seçilmesi gerekiyor. Ardından birden fazla tema seçeneği ve fotoğraflar ayarlanarak kişiselleştirilmiş video hazırlanıyor. Son olarak da paylaşım gerçekleşiyor.

Facebook arkadaşına teşekkür et videosu nedir?Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme