27 Kasım 2014 Perşembe

Günahkar Ali Yusuf Kimdir? (Seçkin Özdemir Kim) Nerelidir - Kaç Yaşında - Boyu - Biyografisi - Resimleri


Günahkar Seçkin Özdemir Kimdir?, Günahkar Ali Yusuf Gerçek Adın Ne, Günahkar Seçkin Özdemir Kimdir? Biyografisi Resimleri, Günahkar dizisinde Saliha'nın sevgilisi ve Aslıhan'ın eski sevgilisi, doktor Ali Yusuf kimdir, Günahkar Oyuncuları Ali Yusuf, Günahkar Ali Yusuf Kimdir? (Seçkin Özdemir) Nerelidir - Kaç Yaşında - Boyu - Biyografisi - Resimleri hakkında bilgi sayfası.

Günahkar Fox Tv’de yeni başlayan bir dizidir.Çarşamba akşamları saat 20.00’da izleyici ile buluşuyor.
 
Günahkar dizisinde başrolde olan yakışıklı oyuncu Bir Aşk Hikayesi, Al Yazmalım gibi projelerden tanıdığımız Seçkin Özdemir'i görüyoruz. Günahkar dizisinde Ali Yusuf karakteriyle ekranlara gelecek olan Seçkin Özdemir seyircinin merak konusu olmaya devam ediyor. Seçkin Özdemir oyunculuğuyla ve yakışıklılığıyla izleyicinin sevgisini ilgisini kazanmış bir oyuncudur. Müjdat Gezen sanat merkezinde eğitimini aldıktan sonra Yaban Gülü projesiyle tanıttı kendini bizlere. Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem'in sevgilisi olan Leo karakteriyle süpriz yapmıştı. Öncelerde sunuculuk gibi ufak çaplı çalışmaları olan Özdemir kendini geliştiren oyunculardan oldu. Günahkar Ali Yusuf, Tıp Fakültesi öğrencisi zeki ve çalışkan bir genç olarak yer alırken sevdiği kız için hayatını karartıp katil damgası yer daha sonrasında yıllar onu değiştirir. Ali Yusuf içinde iyi ama dışarıya karşı kapalı ve kötü bi karakter olacak gibi görünüyor. Yaşadığı acılar onu yıpratmış ve değiştirmiştir.Cezası bitip dışarı çıktığında ise merdiven altı doktorluğu yapmaya başlar ve işler iyice karışır.Ali Yusuf çocukluk aşkı Aslıhan ile karşılaşınca hayatı tekrar yön değiştirecektir. Bakalım Ali Yusuf hakkında daha neler öğreneceğiz.

Fox Günahkar dizisi Ali Yusuf Kimdir?

Dizideki rolü: Tıp fakültesi 4. sınıf öğrencisi… On iki yaşından beri âşık. Zeki, dürüst, samimi, duyarlı, bilinçli, içli, bir kez değen gözü tekrar çağıran keskin bir güzelliğe sahip. Hocaları Ali Yusuf’un dâhi bir doktor olacağını düşünür. Seçtiği meslek tesadüf değil, acı dindirmek, derde devâ olmak onun tabiatında var. Hayatı “vermek” üzerine kurulu olan Ali Yusuf‘un ister gözle, ister sözle söylensin; asla kayıtsız kalamadığı cümle; “Bana yardım et!” İstanbul’un sahile yakın -şehir varoşu- sayılabilecek bir semtinde babası ve kız kardeşi ile yaşar. Annesini küçük yaşta kaybetmiştir. Birlikte büyüdüğü, çocukluk aşkı Aslıhan birini öldürür. Sevdiğinin yüzüne en küçük gölgenin düşmesine bile tahammülü olmayan Ali Yusuf için âşıkın nesi var ise mâşuka fedâ’dır… Suçu üzerine alır. Ay yüzlü Yusuf, aşk kuyusundan çıkartılır, zindana atılır adeta… Yıllar sonra cezası bitip dışarı çıktığında, ne Ali Yusuf’un bıraktığı dünya aynı dünyadır ne de Ali Yusuf, aynı Ali Yusuf.

Fox Günahkar Seçkin Özdemir Kimdir?

Seçkin Özdemir gerçek hayatı, Seçkin Özdemir Biyografisi Seçkin Özdemir (d. 25 Ağustos 1981 – İstanbul) Radyo ve televizyon programcısı, oyuncu,dj ve sunucu. Seçkin Özdemir 25 Ağustos 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra, üniversite eğitimi için Kocaeli’ye gitti. Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur. Ardından “Müjdat Gezen Sanat Merkezi – MSM” de tiyatro eğitimi aldı.

Seçkin Özdemir (Biyografisi) Kariyeri;

2000 senesinde Kocaeli’nin bölgesel yabancı müzik radyolarından “Red Fm” de radyo programcılığına başladı. 2002 senesinde yapmaya başladığı “Brainstorm”isimli radyo show programı Kocaeli’de büyük ilgi gördü ve program 2004’e kadar devam etti. Antalya, İstanbul ve Bodrum’un birçok önemli kulübünde dj olarak kalabalıklara performans sergiledi. 

2004 senesinde İstanbul “My Radio”da 5 ay boyunca drive time’da interaktif bir radyo show programı gerçekleştirdi. 2004 Ağustos ayında “Number 1”a transfer olarak televizyon programı da yapmaya başladı. 2005 senesinde Foster’s sponsorluğunda yaptığı “Faraş” isimli absürd programın ardından, 2006 senesinde Türkiye’nin en büyük gençlik kulubü “Gnctrkcll’’ Seçkin Özdemir’le çalışmaya başladı. 2 sene Number 1 Tv ve Number 1 Fm’de yönetmen Önder Kızılkan’la birlikte Gnctrkcll sponsorluğunda “Play” isimli gençlik müzik eğlence programını hazırlayıp sundu ve ayrıca Gnctrkcll’nin Türkiye çapındaki organizasyonlarında sahne sunuculuğu yaptı. 

Müjdat gezen sanat merkezinde aldığı tiyatro eğitiminin ardından Akbank, Ülker, Binboa Vodka, Coca-Cola ve Gnctrkcll reklam filmlerinde rol aldı ve 2008 yılında Atv’nin Yaban Gülü dizisinde Burak karakterini oynadı. 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan’ın sevgilisi Leo Karakterini canlandırmıştır. Sanatçı son olarak Al Yazmalım isimli dizide Özge Özpirinçci ile birlikte başrol oynamıştır. 2013 yılı Mart ayında başlayan ve “I’m Sorry, I Love You” adlı bir Kore dizisinden uyarlanan “Bir Aşk Hikayesi” adlı dizide Damla Sönmez ile başrol oynamıştır.

Seçkin Özdemir Oynadığı (Rol Aldığı) Diziler:

Yaban Gülü – 2008 
Muhteşem Yüzyıl – Leo – 2012 
Al Yazmalım – İlyas – 2011 
Bir Aşk Hikayesi – Korkut Ali – 2013 
Günahkar - Ali Yusuf - 2014

Günahkar Ali Yusuf - Seçkin Özdemir Resimleri ( Fotoğrafları)

 
 
 
 
 
 Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme