28 Kasım 2014 Cuma

Günahkar Aslıhan - Hazal Filiz Küçükköse Kimdir?


Bu yazıda; Günahkar Aslıhan Kimdir - Hazal Filiz Küçükköse Kimdir - Günahkar Aslıhan Hazal Filiz Küçükköse Kimdir- Günahkar Aslıhan Gerçek Adın ne, Günahkar Aslıhan Kim? Nereli, Dizileri, Beni Affet Leyla, Kaç Yaşında, Evli mi, Boyu kaç yaşında, Hazal Filiz Küçükköse Kariyeri - Günahkar Aslıhan - Hazal Filiz Küçükköse Biyografisi, Günahkar Aslıhan - Hazal Filiz Küçükköse Evlimi, Eşi Kim, sevgilisi, Resimleri, Günahkar Oyuncuları Aslıhan kim ve Günahkar Aslıhan - Hazal Filiz Küçükköse hakkındaki pek çok sorunun cevaplarına yer verilmiştir.

Fox TV'de yayınlanan Günahkar dizisinde başrolde yer alan Aslıhan, gerçek adı ile Hazal Filiz Küçükköse ekranların genç yıldızı olmaya aday bir isimdir. Görmeye alışık olduğumu güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse bu sefer başrolde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Deniz Yıldızı ve Kalbim Seni Seçti gibi başarılı dizilerden tanıdığımız oyuncu daha farklı bir rol ile ekranlara hazırlanıyor.Günahkar Aslıhan karakteri hırslarının kurbanı olan biri. Hayali para ve şöhretten oluşuyor. Sevdiği adamın hapse girmesine neden olduğu için vicdan azabı çekerken yıllar sonra bununla tekrar yüzleşiyor. Ali Yusuf ile karşılaşınca hayatı alt üst olan Aslıhan'ın ne yapacağı merak konusu oldu. Saliha'nın elindeki her şey Aslıhan'ın hayalidir. Aslıhan çocukluk arkadaşıyla neler yaşayacak ilk bölümde göreceğiz.

Hazal Filiz Küçükköse (Günahkar Aslıhan) Kimdir?

Hazal Filiz Küçükköse, 9 Şubat 1988 yılında Mersin'de dünyaya gelmiştir. Kırıkkale Üniversite'sinde Biyoloji Bölümü okuyan oyuncu 3. yılında okulunu bırakıp tekrar sınava girip Ankara Üniversitesi Kimya Bölümü okumaya başlamış hala da eğitimine devam etmektedir.Bu sırada ilgisi oyunculuğa yönelmiştir. Çeşitli projelerle ekranlarda yer alan oyuncu başarılı bir şekilde ilerlemektedir.

Hazal Filiz Küçükköse Evlimi - Eşi Kim - Kiminle Evli?

Daha önce Beni Affet dizisinin Leylası, şimdiki Günahkar dizisinin Aslıhan'ı, gerçek adı ile Hazal Filiz Küçükköse Deniz Yıldızı dizisinde Özgür karakterini canlandıran, yakışıklı oyuncu Tuan Tunalı ile evli.  Küçükköse evlend

Hazal Filiz Küçükköse Biyografisi;

Hazal Filiz Küçükköse, Adını Feriha Koydum Emir’in yolu adlı dizideki Koray’ın partneri olarak rol alan ve oldukça başarılı bir performans sergileyen Hazal Filiz Küçükköse, 9 Şubat 1988 yılında Mersin’de dünyaya geldi. 1.72 m boyundadır. Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü3. sınıf öğrencisi iken buradaki eğitimine son vererek. Ankara Üniversitesi Kimya Bölümünü okumaya karar verdi ve şuanda bu bölümü okumaktadır.

Hazal Filiz Küçükköse'nin Rol aldığı diziler; 
Deniz Yıldızı, Alın Yazısı, Kalbim Seni Seçti, dını Feriha Koydum Emir’in Yolu, Günahkar


Günahkar Aslıhan Dizideki Rolü Hakkında Bilgi;

Umut vaat eden yeni mezun, genç bir tv muhabiridir. On iki yaşından beri Ali Yusuf’un mâşuk’u. Peki, âşık mı? Aslıhan kendinden başka birine aşık olabilseydi, bu kesinlikle Ali Yusuf olurdu.

Zeki, güzel, dişi, çok ama çok hırslı, gerektiğinde yalan söylemekten, insanları kırmaktan asla çekinmeyen Aslıhan; annesinin umudu, abisinin yumruk torbası, Ali Yusuf’un gözbebeği.

Zengin ve seçkin bir hayata geçiş yapmak için bu meslek onun için biçilmiş kaftan. Çünkü acelesi var. Çünkü bir an evvel yaşadığı varoştan, hiç tanımadığı babasının gidişi hakkında her seferinde başka bir hikaye uyduran annesinden, canı istediğinde bütün mahallenin önünde onu öldürürcesine döven abisinden ve aslında bütün bunların asıl sebebi olarak gördüğü yoksulluktan hiç dönmemek üzere hızla uzaklaşmak zorunda.

Kendini fark ettirmeli, muhteşem bir hayatı her zerresiyle hak ettiğini herkese göstermeli. Aslıhan, bakışlarını bir yere kilitlediğinde, oraya ne pahasına olursa olsun ulaşır. O, asla durmaz.

Hazal Filiz Küçükköse Resimleri; 
(Günahkar Aslıhan Fotoğrafları)


 
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme