29 Kasım 2014 Cumartesi

Kendall Jenner Kimdir - Kim Kardashian


Kendall Jenner kimdir, Kendall Jenner hayatı, Kim Kardashian’ın üvey kardeşi Kendall Jenner öz kız kardeşi kim, biyografisi, kaç yaşında, Kendall Jenner vikipedi bilgi, Kendall Jenner resimleri, fotoğrafları ile Kendall Jenner hakkında bilgi konusunu ele alacağız.


Kendall Jenner kimdir?
Kendall Jenner kısaca ünlü ABD’li genç televizyon kişiliği ve modeldir. Her dönem magazin bültenlerinde çok konuşulan ve dünya genelinde geniş bir kitle tarafından takip edilen Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir. Kim Kardashian’ın annesinin ikinci evliliğinden olan kardeşlerinden Kendall Jenner üvey ablası ile birlikte “Keeping Up with the Kardashians” adındaki televizyon programı ile yaptığı modellik ve girişimcilik çalışmalarıyla ismini duyurmuştur.

Kendall Nicole Jenner 1995 yılında California, Los Angeles’da dünyaya gelmiştir. Bruce Jenner ve Kris Jenner’ın ilk kızlarıdır. Annesi daha sonradan yeniden evlenerek Kardashian soyadını almıştır. Kendall’ın Kylie adında bir öz kızkardeşi, anne tarafından Kourtney, Kim , Khloe ve Rob adında da dört üvey kardeşi vardır. Ayrıca baba tarafından da Burt, Brandon, Brody ve Casey isimlerinde dört üvey kardeşi vardır.

Kendall Jenner ne zaman doğdu? Kendall Jenner 1995 yılında doğmuş bir modeldir. Kendall Jenner’ın doğum tarihi 3 Kasım 1995’tir. Kendall Jenner yaşı 2014 itibarıyla 19’dur.


Kendall Jenner’ın biyografisi, kısaca hayatı, nasıl ünlü oldu?
Kim Kardashian’ın annesinin olimpiyat şampiyonu eski bir atlet olan Bruce Jenner ile evliliğinden Kendall Jenner dünyaya gelmiştir.2010 yılında “Paper” ismindeki magazin dergisinde yayınlanan makale serisi ile adını ilk kez duyurmuştur. O dönemlerde 14 yaşında olan genç ünlü modellik kariyerine adım atmıştır. Oyunculuğa olan ilgisini her fırsatta dile getiren ama eğitim hayatını da aksatmak istemeyen Kendall Jenner 2012 yılında evde özel ders almaya başlamıştır.

Öz kardeşi Kylie Jenner ile birlikte modellik ile bağlantılı çalışmalarını sürdüren Kendall Jenner ayrıca “Glee: The 3D Concert Movie” ve “the The Twilight Saga” filmleri için düzenlenen etkinlikler gibi önemli organizasyonlarda yer alma fırsatı yakalamıştır.

2007 yılından itibaren 9 sezondur yayınlanan ve günümüzde de süren “Keeping Up with the Kardashians” ismindeki realite televizyon serisinde de yer alan Kendall Jenner kardeşi Kylie ile birlikte girişimcilik faaliyetlerine başlamışlar markalaşan isim ve etkinlikleri ortaya çıkarmışlardır.
Kim Kardashian'ın annesi Kris Jenner'ın, eski olimpik atlet Bruce Jenner'dan olma kızı Kendall Jenner, modellik kariyerinde adım adım yükseliyor.Wilhelmina Models ajansına bağlı olarak modellik yapan 15 yaşındaki Kendall, Kardashian ailesinin favori fotoğrafçısı Nick Saglimbeni'ye verdiği pozlarla ablasının izinden gittiğini kanıtladı.Kourtney Kardashian, üvey kardeşinin fotoğraflarına kişisel blog'unda yer verirken, "Nefes kesici" yorumunu yaptı..

Kendall Jenner kimdir, Kendall Jenner hayatı ve Kendall Jenner hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Kendall Jenner’ın burcu nedir? Kendall Jenner’ın burcu akreptir.Kendall Jenner instagram hesabı @kendalljenner 14 milyon takipçi sayısı ile tam bir rekortmen.
   
Kendall Jenne Foto Galeri İçin Tıklayınız!

                                                       Kendall Jenner Resimleri
 
 
 
   
                                                        Kendall Jenner Fotoğrafları 
Kendall Jenne Foto Galeri İçin Tıklayınız!
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme