24 Kasım 2014 Pazartesi

Kim Kardashian Boyu, Kilosu ve Ölçüleri - Kim Kardashian Hakkında BilgiBu makalemizde aykırı yıldız Kim Kardashian hakkında çok özel bilgileri, Kardashian ile ilgili bilinmeyenleri ve Kim Kardashian kilosu, ölçüleri ve boyu konuları ayrıca seksi yıldızın fiziksel özelliklerine deyer vereceğiz.

Öncelikle ünlü model Kim Kardashian’ın ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Kim Kardashian’ın boyu kaçtır? Kim Kardashian’ın boyu 1,60 metredir. Kim Kardashian’ın kilosu kaçtır? Kim Kardashian 64 kg kiloya sahiptir. Kim Kardashian’ın ayırt edici özellikleri nelerdir? Kim Kardashian’ın vücut yapısı onun en belirgin ayırt edici özelliğidir.

Kim Kardashian’ın saç rengi nedir? Kim Kardashian doğal saç rengi olarak koyu saçlara sahip esmer ünlülerdendir. Fakat Kim Kardashian kızı North West’i 2013 yılının Haziran ayında doğurduktan sonra saçlarını boyatmıştır. Kim Kardashian’ın göz rengi nedir? Kim Kardashian ismi ile tanınan sanatçı koyu kahverengi renkli gözlere sahiptir.

Kim Kardashian’ın ayakkabı numarası kaçtır? Kim Kardashian’ın Amerikan standartlarına göre 7 numara ayakkabıları giyebildiği bilinmektedir. Kim Kardashian’ın beden ölçüsü kaçtır? Başarılı ünlü yıldız Kim Kardashian Amerikan standartlarına göre 8 numara kıyafetleri giyebilmektedir.

Kim Kardashian markaları hangileridir? Kim Kardashian çok sayıda markanın tanıtım yüzü olmuştur. Bu markalar arasında bir mum markası olan “For Every Body” candles, “Charmin” ismindeki bir tuvalet markası, alkollü bir içecek olan “Midori Licquer” ve bir şeker markası olan “The Sugar Factory Candy Store” yer alır.

Kim Kardashian’ın zayıflama ve kilo verme adına tanıttığı ürün “QuickTrim” ismindeki üründür. Kim Kardashian’ın ayakkabı markaları “Shoedazzle” ve “skechers” şeklindedir. Kim Kardashian bikini markası olan Divinity Collection’ın reklamlarında görünmüştür. Kim Kardashian elbise olarak kendi kıyafet tasarımlarının da sergilendiği “KarDASHian line at Sears” için yapılan tanıtım çalışmalarının içinde yer almıştır. Kim Kardashian spor kıyafeti olarak kendisinin de tercih ettiği “Muscle Flex VATA athletic wear” ismindeki markayı tanıtmıştır. Kim Kardashian cilt bakım ürünü olarak bir cilt bakım jeli olan Kardashian Glamour Tan ve düzgün cildini borçlu olduğu bir cilt bakım ürünü olan “Perfect Skin” ve “Tria Beauty” ismindeki markaları tanıtmıştır. Kim Kardashian oje markası olan “Nicole Nail Polish” için de çalışmıştır.

Kim Kardashian hakkında bilinmeyenleri ve Kim Kardashian kilosu, ölçüleri ve boyunu konu olarak soru cevap şeklinde işlediğimiz yazımızda son soru Kim Kardashian’ın ölçüleri nasıldır? Kim Kardashian’ın vücut ölçüleri 92 cm- 67 cm- 101 cm şeklindedir.


Kim Kardashian resimleri;
 

 
 
 
  

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme