20 Kasım 2014 Perşembe

Kiraz Mevsimi Ayaz (Serkan Çayoğlu) Kimdir? Biyografisi, Nereli, Boyu Kaç Yaşında


Bu yazımızda Fox Tv ekranlarında yaz dizisi olarak başlayan Kiraz Mevsimi dizisinde Öykü'nün sevgilisi Ayaz (Serkan Çayoğlu) Kimdir? Ayaz - Serkan Çayoğlu Biyografisi, Ayaz - Serkan Çayoğlu Nereli, Ayaz - Serkan Çayoğlu Boyu, Ayaz - Serkan Çayoğlu  Kaç Yaşında, Ayaz - Serkan Çayoğlu hayatı ve Ayaz  Serkan Çayoğlu hakkında çok özel bilgileri ve (Ayaz) Serkan Çayoğlu resimlerini paylaşacağız.

Kiraz Mevsimi dizisinin en sevilen oyuncularından olan Serkan Çayoğlu (Ayaz) nereli, sevgilisi kim, hangi diziler oynadı, bilinmeyen yönleri, kariyer nasıl yazımızın devamında, Almanya’da dünyaya gelen Serkan Çayoğlu ile ilgili bilmeniz gereken her türlü bilgi yazımızda. Ayrıca başarılı ve yakışıklı oyuncunun en güzel resimleri, fotoğrafları da yazımızın sonundasunulmuştur.

Kiraz Mevsimi Ayaz (Serkan Çayoğlu) Kimdir?
Süreç Film’in Fox TV için hazırladığı dizide genç kızların sevgilisi olmayı başaran Çayoğlu Almanya’da dünyaya gelmiş ve eğitimini bu ülkede tamamlamıştır. Erlangen-Nuremberg Üniversitesinde Ekonomi eğitimi gören başarılı oyuncu gerçek mesleği yerine modellik ve oyunculuk yapmaktadır. Mesleğe Almanya’da başlamış ancak asıl başarıyı Türkiye’de yakalamıştır. 

Daha önce sadece yaz aylarında Türkiye’ye gelebilen Serkan Çayoğlu eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye yerleşmiş, aralarında Ümit Çırak, Bahar Kerimoğlu ve Dolunay Soysert’in de bulunduğu ünlü kişilerden oyunculuk dersleri almıştır. Hande Yener’in hit şarkılarından birinde (Ya Ya Ya) oynayan yakışıklı oyuncunun sonrasında yerli dizi serüveni başlamıştır. 

Altı yıldır modellik yapan ve Türkiye’de jön olmayı hedefleyen Çayoğlu’nun ilk oyunculuk işi Kızım Nerede dizisi olurken, Kuzey Güney dizisinde konuk oyuncu olarak karşımıza çıkmıştır. Merve Boluğur’un canlandırdığı karakterin İtalya’dan gelen arkadaşını oynayan Çayoğlu daha sonra Zeytin Tepesi adlı KANAL D dizisinde görev yapmıştır. Çayoğlu’nun Burak Altaylı karakterine hayat verdiği ve başarılı bir performans sergilediği dizi ne yazık ki sadece 7 bölüm sürmüş ve reyting yarışlarına yenilerek erken final yapmıştır. Usta oyuncularla aynı dizide rol alan Çayoğlu asıl çıkışını bu diziden hemen sonra Kiraz Mevsimi ile yapmıştır.  

Serkan Çayoğlu Yaşı: Serkan Çayoğlu 27 yaşında.
Serkan Çayoğlu Boyu: Serkan Çayoğlu 185 cm boyunda.
Serkan Çayoğlu Kilosu: Serkan Çayoğlu 85 kg ağırlığında.

Serkan Çayoğlu Erglangen-Nürnberg üniversitesinden mezun olmuştur. Mankenklik ve oyunculuk yapan yakışıklı oyuncu önce Hande Yener'in Ya ya şarkısına çektiği klipte de oynamıştır. Daha sonra kuzey güney ve zeytin tepesi dizilerinde oynamıştır.

Serkan Çayoğlu'nun rol aldığı oynadığı diziler: 
2012- Kuzey Güney dizisi 
2014- Zeytin Tepesi dizisi 
2014- Kiraz Mevsimi dizisi Ayaz (Fox Tv)

Kiraz Mevsimi Ayaz Hakkında özel bilgiler:
Serkan Çayoğlu Fox TV’de fenomen olan Kiraz Mevsimi dizisinde Ayaz Dinçer karakterine hayat vermektedir. Varlıklı bir aileden gelen Ayaz 27 yaşında ve aslında duygusal bir insan. Babasını çocukken kaybetmiştir ancak okuyup kendini geliştirerek mimar olmuştur. 

Babasının yokluğu ve annesinin kariyerine odaklanması Ayaz’ın zor ve yalnız bir çocukluk geçirmesine neden olmuştur. Ayaz bu durumu Ağva’da bizzat Öykü’ye söylemiştir. Özellikle işinde çok disiplinli olan Kiraz Mevsimi Ayaz karakteri ilk bölümlerde ukala tavırları ve çapkınlığı ile dikkat çekmiştir. Kendisine bir hayli özen gösteren genç mimar oldukça eğlenceli bir kişiliğe sahiptir ve lüks yaşamayı sevmektedir. Atletik bir vücuda sahip olan Ayaz yine Ağva’da bolca show yapmıştır diyebiliriz. Ayaz’ın Mete adında bir de yakın arkadaşı vardır. 

Mete ile aynı zamanda birlikte kurdukları ve başarılı oldukları bir mimarlik ofisleri bulunuyor. Ayaz farklı kadınlarla günübirlik ilişkiler yaşamayı seven bir karakter olarak karşımıza çıksa da dizinin asıl kızı Öykü ile tanışması pekçok şeye bakış açısını zamanla değiştirecektir. Bugüne kadar tanıdığı ve birlikte olduğu kızlardan çok farklı olan Öykü karakteri sayesinde Ayaz ilk defa birinden çok hoşlanacak ve belki de aşka inanmaya başlayacaktır. Kiraz Mevsimi Ayaz yani Serkan Çayoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Serkan Çayoğlu resimleri ve en güncel fotoğrafları. Dizinin hayranları için Serkan Çayoğlu Kiraz Mevsimi dizisi, yakışıklı oyuncu kaç yaşında, kaç doğumlu. 

Ayaz hakkında merak edilen tüm soruların cavapları sayfamızda; Serkan Çayoğlu boyu kaç, kaç kilo, nereli yani memleketi neresi? Kiraz Mevsimi Ayaz kim ve gerçek ismi nedir? Kiraz mevsimi dizisinde Ayaz karakterini canlandıran Serkan Çayoğlu dizinin en çok merak edilen ismi. Yakışıklı oyuncu ile ilgili pek fazla bilgi bulunmasa da facebook ve twiiter hesabından sürekli olarak izleyicileri ile iletişim halindedir. twitter hesabı twitter.com/SerkanCayoglu, facebok hesabı ise www.facebook.com/serkancayogluofficial

Resmi Sosyal Medya Hesapları:
Facebook Adresi: https://www.facebook.com/serkancayogluofficial 
Twitter Adresi: https://twitter.com/SerkanCayoglu 
Instagram Adresi: http://instagram.com/serkancayoglu 

Serkan Çayoğlu Resimleri Fotoğrafları;

 
 
 
 
 
  
 

 
  


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme