24 Kasım 2014 Pazartesi

Kiraz Mevsimi Öykü Kimdir? - AyazAyaz'ın sevgilisi Kiraz Mevsimi Öykü Kimdir, kiraz mevsimi Özge Gürel Kimdir, Kiraz Mevsimi Öykü biyografisi, Özge Gürel’in boyu kaç, güzel oyuncu Özge Gürel kaç yaşında, Özge Gürel resimleri,özge gürel giyim tarzı, sosyal medya adresleri, Özge Gürel nereli, Özge Gürel sevgilisi kim, Özge Gürel kariyeri, Özge Gürel oynadığı diziler ve Kiraz Mevsimi Öykü yani  Özge Gürel hakkında çok özel bilgileri paylaşıyoruz.


Fox TV ekranlarında yayınlanan ve kısa sürede tutan Kiraz Mevsimi dizisinin izlenme oranları devamlı yüksek çıkıyor.

Özge Gürel Kimdir? (Kiraz Mevsimi Öykü)
Kiraz Mevsimi dizisi ile yıldızlaşan Öykü Acar karakterini canlandıran ve dizide Ayaz'ın sevgilisini oynayan Özge Gürel 5 Şubat 1987 tarihinde İstanbul doğumludur. Liseden mezun oluncaya dek emekli olan babası, ev hanımı olan annesi ve üç kardeşiyle beraber Silivri’de yaşamıştır. Daha sonra Beykent Üniversitesi’ni kazanan güzel oyuncu uluslararası ticaret bölümünden başarıyla mezun olmuştur.Fakat oyunculuğa merak salmış ve ilk olarak Kızım Nerede dizisinde oynamıştır. Şimdilerde Fox Tv de yayınlanan Kiraz Mevsimi dizisinde Öykü karakterini canlandırmaktadır

Özge Gürel Kaç yaşında: Özge Gürel 27 yaşında
Özge Gürel Boyu: Özge Gürel 1.70 dir.
Özge Gürel Kilosu: Özge Gürel kilosu 55 kg.dır.

 
Özge Gürel Biyografisi (Özge Gürel Hayatı hakkında bilgi)
Özge Gürel’in çocukken oyuncu olmak gibi bir hayali olmadığı ifade ediliyor. Ancak sonraki yıllarda bu alanda çeşitli dersler almış. Bu dersler sonucunda Kızım Nerede adlı diziyle oyunculuk dünyasına adım atmış. Diziyi izleyenler Gürel’in dizide Zeynep karakterini canlandırdığını hatırlayacaklardır.

Huzur Sokağı dizisinde de izlediğimiz Gürel asıl çıkışını ise Medcezir adlı başarılı dizide canlandırdığı Ada karakteri ile yapmıştır. Kendini geliştirmek için büyük çaba sarfeden genç oyuncunun diksiyon, dans ve şans dersleri aldığını da belirtelim. Özge Gürel’in burcu Kova’dır. Boyu kaç diye merak edenlere 1.70 olduğunu söyleyelim.

Gürel’in Kiraz Mevsiminde canlandırdığı Öykü Acar karakterinden de bahsedelim. İlk bölümde dizinin fanları hemen ısınamasa da Öykü’nün şu anda dizinin en sevilen karakterlerinden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Güzelliğiyle de dikkat çeken asıl kızımız moda tasarımlarıyla uğraşan ve büyük bir modacı olmayı düşleyen oldukça zeki bir kızdır. Cem adında küçük bir kardeşi bulunan Öykü terzilik yaparak geçimlerini sağlamaya çalışan annesiyle birlikte küçük bir mahallede yaşamaktadır. Babasının küçük yaşta evi terketmesi genç kız da büyük bir travmaya yol açmış ve erkeklere güvenini kaybetmesine yol açmıştır. Böylece bu yaşına kadar erkeklere karşı hep mesafeli durmuştur. Ancak çocukluğundan beri gizli gizli Mete karakterini sevmektedir. Dizinin ilerleyen bölümlerindeyse Ayaz karakteri ile tanışıp iki aşk arasında sıkışacaktır.
 
Özge Gürel Oynadığı Diziler
2010 Kızım Nerede dizisi  Zeynep Demiray
2014 Medcezir dizisi Ada
2014 Kiraz Mevsimi dizisi Öykü


Özge Gürel (Öykü Acar) Resimleri:
Özge Gürel Yaşı: 27 Özge Gürel Boyu:170 cm Özge Gürel Kilosu: 55 k,Kiraz Mevsimi öykü karakteri kimdir, Öykü Acar karakterini kim canlandırıyor, Kiraz Mevsimi Öykü Acar, Özge Gürel saç rengi nedir, kaç doğumlu, yaşı ve boyu kaçtır? Kiraz Mevsimi dizisinde başrol oynayan kız kimdir? Kiraz Mevsimi Öykü ve Ayaz hakkında bilgi

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme