17 Kasım 2014 Pazartesi

Lise Marie Sommerstad Kimdir? Hayatı Kaç Yaşında, Resimleri, Nereli ( Lise Marie SommerstadHakkında Bilgi)


Bu yazımızda Norveçli genç kadın politikacı Lise Marie Sommerstad Kimdir, Lise Marie Sommerstad  Hayatı, Lise Marie Sommerstad Kaç Yaşında, Lise Marie Sommerstad Resimleri, Lise Marie Sommerstad  Nereli,Lise Marie Sommerstad çıplak pozları ve Lise Marie Sommerstad hakkında bilgiler yer almakta.


Norveç'te Merkez Partili Lise Marie Sommerstad'ın çırıl çıplak soyunarak kameraların karşısına geçmesi tartışmalara yol açtı.

Merkez partili Lise Marie Sommerstad'ın çırıl çıplak soyunarak kameraların karşısına geçti. Politikacının soyunması ülkede tartışmalara yol açtı. 23 yaşındaki genç politikacının fotoğraflarıyla ilgili yaptığı yorumlar ise dikkat çekici.

Çıplak pozları fotoğraf yarışmasında yılın fotoğrafı ödülüne aday gösterilen 23 yaşındaki Merkez Partili Lise Marie Sommerstad, VG gazetesine yaptığı açıklamada çıplak poz vermekten büyük zevk aldığını belirterek "Birçok insan resimlerimin photoshop olduğunu sanıyor ve 'Bir kadının vücudu böyle olamaz' diyor. Ama fotoğraflardaki vücut benim vücudum ve photoshop değil. Vücudumu yaratan fotoğrafçı değil benim. Çünkü çok spor yapıyorum. Vestfold bölgesinde Merkez Partiden aday olduğumda çıplak poz vermeye başlamıştım ve devam ediyorum. Bundan da zevk alıyorum" dedi.

Sommerstad, her kadının vücudunun kendine göre güzelliği olduğunu söyledi.

Aşırı sağcı İleri Adım Partisi'nden Tove Lill Löite, sosyal demokrat İşçi Parti'sinden Maria Belova ile kameralara çıplak poz vererek hem eleştiri hem de takdir aldıklarını söyledi. Sommerstad'ın çırıl çıplak soyunması ise bazı siyasiler arasında tartışma yarattı. Bazı politikacılar, Sommerstad'ın cesaretli davrandığını belirtirken, Liberal Partili Rebekka Borsch, Lise Marie Sommerstad'ın çıplak poz vermesini eleştirdi ve politikacıların sadece politika ile ilgilenmeleri gerektiğini savundu. Soyunan politikacılar ise verdikleri pozlarda insanların daha önce hiç görmedikleri şeyleri değil, gördükleri şeyleri sergilediklerini söylediler. Geçtiğimiz hafta da Aralarında Liberal Parti Milletvekili Fatma Yeliz Öktem'in de bulunduğu Danimarkalı politikacılar kameralar karşısına geçerek modellik yapmışlardı.

Lise Marie Sommerstad Resimleri:

  
 
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme