26 Kasım 2014 Çarşamba

Melis Tüzüngüç kimdir? vikipedi nereli hayatı kaç yaşında resimleri


Burada size genç oyuncu Melis Tüzüngüç kimdir gibi vikipedi bilgilerin yanında Melis Tüzüngüç nereli, kaç yaşında, Melis Tüzüngüç hayatı, Melis Tüzüngüç boyu kaç, kaç yaşında, Melis Tüzüngüç kilosu, beden ölçüleri, Melis Tüzüngüç göz rengi, Melis Tüzüngüç sevgilisi kim, Melis Tüzüngüç ve Ali Biçim, Melis Tüzüngüç özel hayatı ve Melis Tüzüngüç resimleri ile Melis Tüzüngüç hakkında çok özel bilgiler yer almakta.

Melis Tüzüngüç Kimdir?
Melis Tüzüngüç 4 Ekim 1994 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Yaşının daha genç olmasına rağmen güzelliği ve başarısı ile dikkatleri çeken genç oyuncu 1,65 boyunda, kahverengi saçlı ve 45 kilo ağırlığında terazi burcundandır.

Melis Tüzüngüç’ün oynadığı diziler : 
Harem, Yıldız Masalı, Babam Sınıfta Kaldı

Gerçek Adı : Melis Tüzüngüç
DoğumYeri : İstanbul
Doğum Tarihi : 1994 doğumlu
Kaç Yaşında : 19 Yaşında Boyu kaç : 164 cm uzunluğunda
Saç Rengi : Kahverengi saçlı
GözRengi : Kahverengi
Vücut Ölçüleri : 91-61-89
Kaç Kilo : 48 Kg ağırlığında  
Giysi Bedeni : 34  
Ayakkabı Numarası : 36

Facebook Hesabı:  facebook.com/MelissTuzunguc
Twitter Hesabı: 
twitter.com/MelissTuzunguc

Melis Tüzüngüç Biyografi

Melis Tüzüngüç 4 Ekim 1994 yılında İstanbul'da doğmuştur. Küçük yaştan beri oyuncu yada şarkıcı olmak isteyen Melis Tüzüngüç genç yaşında oyuncu olarak hayallerine kavuşmuştur. Yaşının genç olmasına songuncel.blogspot.com, rağmen oynadığı dizilerdeki oyunculuğu ile adından söz ettiren güzel oyuncu Melis Tüzüngüç ekranların yeni yüzü olma yolunda ilerliyor. Melis Tüzüngüç Harem dizisinde göl sahnesindeki cüretkar pozları ile gündeme gelmiş ve adından söz ettirmişti. 19 Yaşında olan güzel oyuncu Melis dizilerin yanı sıra reklam filminde ve tiyatro oyunlarında da oynamıştır.Melis Tüzüngüç'ün sevgilisinin Ali Biçim olduğu magazinde yer almakta.


Melis Tüzüngüç Resimleri;
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme