25 Kasım 2014 Salı

Şeref Meselesi Kübra Kimdir? Burcu Biricik Kim? Biyografisi


Şeref Meselesi Kübra Kimdir? Burcu Biricik Kim? Biyografisi, Beni Böyle Sev Seda gerçek ismi ile Burcu Biricik Kimdir? Burcu Biricik Nereli Biyografi Kaç Yaşında Evlimi Sevgilisi Kim, Seda Resimleri, Burcu Biricik boyu kaç, kilosu, yaşı biyografi wikipedia hayatı kariyeri Hakkında Bilgi

Bu sayfamızda Beni Böyle Sev  dizisinin güzel ve çekici karakterlerinden biri olan Burcu Biricik (Seda) hakkında wikipedia biyografi bilgileri ile oynadığı diziler filmler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Burcu Biricik Kimdir? Burcu Biricik Biyografi

Burcu Biricik Yaşı: 25
Burcu Biricik Boyu: 170 cm
Burcu Biricik Kilosu: 50 kg

Mayıs 1989 tarihinde Antalya’da doğdu. 2006 yılında Antalya’da düzenlenen güzellik yarışmasında “Akdeniz Kraliçesi” seçildi. Lise yıllarında katıldığı tiyatro festivalinde ödül aldıktan sonra profesyonel anlamda oyuncu olmaya karar veren Biricik, Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlarken, aynı zamanda da Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı.

Biricik, oyunculuk kariyerine Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda stajyer kadroda yer alarak başladı. Burada İkinin Biri, Yaşlı Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım, Vazifemi Yaparım ve Yedi Kocalı Hürmüz gibi çeşitli oyunlarda rol aldı. 2007 yılında Show TV’de yayımlanan Maçolar dizisindeki yan rolüyle televizyonda ilk kez yer aldı.

Daha sonra Toprak’ın Günlüğü kısa filmini çeken Biricik, Kanal D’de 2011 yılında yayımlanan Artiz Mektebi adlı oyunculuk yarışmasına katıldı ve burada birinciliği Alican Aytekin ile paylaştı. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl (2011) ve Ustura Kemal (2012) dizilerinde küçük roller aldı. Show TV’de yayımlanan Düşman Kardeşler (2012) dizisindeki Derya adlı Trakyalı bir kızı canlandırdı. Oyuncu, şu sıralarda TRT 1′de yayımlanan Beni Böyle Sev (2013) dizisinde Seda karakterini canlandırmakta ve çeşitli reklâm filmlerinde oynamaktadır.Son olarak kanal D ekranlarında Şeref Meselesi adlı dizide Kübra karakterini canlandırmaktadır.

       Burcu Biricik Resimleri Fotoğrafları 
  
 
 
 


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme