18 Kasım 2014 Salı

Shakira Kimdir? Hayatı,Nereli, Fiziksel Özellikleri, Ölçüleri, Shakira Hakkında Bilgi


Bu sayfamızda sizlere Shakira Kimdir? Shakira Hayatı, Shakira Nereli, Shakira'nın Fiziksel Özellikleri, Shakira Vücut Ölçüleri, Shakira'nın Sevgilisi Kim, Shakira Hakkında Bilgiler sunacağız.

Ünlü şarkıcı Shakira’nın ölçülerini ve genel özellikleri:
Shakira’nın boyu kaçtır? Shakira’nın boyu 1,57 metredir.

Shakira’nın kilosu kaçtır? Shakira 54 kg kiloya sahiptir.

Shakira’nın saç rengi nedir? Shakira sarı renge boyattığı saçları ile bilinen şarkıcılardandır.

Shakira’nın göz rengi nedir? Shakira ismi ile tanınan şarkıcı koyu kahverengi renkli gözlere sahiptir.

Shakira’nın farklı özellikleri nelerdir? Shakira’nın ayırt edici özelliklerinden en belirgin olanlarından birisi Arap ve Latin dans figürlerini birleştirerek yansıttığı danslarıdır. Bu danslarında göbeğini sık kullanan Shakira okul yıllarında “Dansöz Kız” takma ismiyle anılır olmuştur.

Shakira’nın ayakkabı numarası kaçtır? Shakira’nın Amerikan standartlarına göre 7 numara ayakkabıları giyebildiği bilinmektedir.

Shakira’nın kıyafet beden numarası kaçtır? Shakira’nın Amerikan standartlarına göre 4-6 numaraya sahip elbiseleri giyebildiği bilinmektedir.

Başarılı şarkıcı Shakira kazandığı ödüllerle de adından bahsettirir. Ünlü şarkıcı yaklaşık 400 prestijli ödüle aday olarak gösterilmiş bu ödüllerin yarısından çoğunu da kazanmıştır. Shakira’nın kazandığı ödüller arasında 2 adet “Grammy Ödülü”, 4 Adet “Dünya Müzik Ödülü”, 2 Adet “Uluslararası Dans Müzik Ödülü”, 8 adet “Latin Grammy Ödülü”, 23 adet “Latin Billboard Müzik Ödülü” ve 5 adet “MTV Müzik Video Ödülü” gibileri vardır.

Şimdi de Shakira’nın ailesinden bahsedeceğiz. Shakira’nın anne ve babasından olan bir kardeşi yoktur. Fakat başarılı şarkıcının babasının önceki evliliğinden olan kendisinden büyük 8 kardeşi vardır. Shakira’nın annesinin ismi Nidya del Carmen Ripoll şeklindedir. Shakira’nın babasının adı ise “William Mebarak Chadid” şeklindedir. Shakira’nın 6 tane olan erkek kardeşlerinden birisi çocukken geçirdiği bir trafik kazasında hayatını kaybetmiştir. Shakira’nın hayattaki erkek kardeşleri “Alberto”, “Tonino”, “Moises”, “Edwart” ve “Antonio” şeklindedir. Shakira’nın iki tane de kız kardeşi vardır ve isimleri sırasıyla “Lucy” ve “Patricia” şeklindedir.

Shakira’nın sevgilisi (erkek arkadaşı) kimdir? Barcelona'lı yıldız futbolcu Gerard Pique'dir.


Shakira’nın vücut ölçüleri nasıldır? Shakira’nın vücut ölçüleri 82 cm- 60 cm- 94 cm şeklindedir.

Shakira Resimleri:
 

 
   
 
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme