2 Aralık 2014 Salı

Alina Boz Kimdir? - Paramparça Hazal


Paramparça dizisi Hazal (Alina Boz) Kimdir? Nereli - Kaç Yaşında - Boyu - Kilosu - Resimleri - oynadığı rol aldığı diziler hangileri - Paramparça Hazal - Alina Boz sevgilisi, saçı, biyografisi,Hazal yani Justin Bieber Ata Demirer Avea Reklamında Oynayan genç güzel kız Alina Boz hakkında bilgi...


Yılın iddialı yapımlarından Paramparça, yakında Star Tv ekranlarında başlayacak. Fragmanları yayınlanmaya başlayan dizi, şimdiden sosyal medyada çok konuşulanlar arasındaki yerini aldı. Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya'nın baş rollerini paylaşacağı dizide, Cemal Hünal, Burak Tozkoporan, Nursel Köse ve Leyla Tanlar gibi oyuncular da bulunuyor. Yazımızın devamında Paramparça dizisinde Hazal isimli karaktere hayat veren Alina Boz kimdir, kaç yaşındadır, boyu ve kilosu kaçtır gibi bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Alina Boz (Hazal) Kimdir?
Alina Boz 14 Haziran 1998 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. 1,72 boyunda ve 50 kilo ağırlığındadır. Paramparça dizisinde, Nurgül Yeşilçay'ın canlandıracağı Gülseren'in kızı olarak izleyeceğimiz Hazal'ın gerçek adı Alina Boz'dur. 14 Haziran 1998 yılında Moskova'da doğan Boz, İlk olarak, televizyon tarihinin kısa süren dizileri arasında yerini alan Cesur Hemşire dizisinde Canan isimli karakter ile karşımıza çıktı.

Alina Boz (Hazal) Biyografisi;
Soy adının Boz olaması sebebiyle, Murat Boz'un akrabası olabileceği konuşulan Alina Boz'un, Murat Boz ile herhangi bir akrabalığının olmadığı söyleniyor. Alina Boz'un ten rengi beyaz, saç rengi kumral, göz rengi ise yeşildir.

Oynadığı Diziler ve Rol Aldığı Projeler;
Daha önce yalnızca Cesur Hemşire dizisinde ve Justin Bieber Ata Demirer Avea Reklamında Oynayan Alina Boz, Paramparça adlı dizide Gülseren'in 15 yaşındaki kızı Hazal'ı canlandıracaktır.

Alina Boz (Hazal) Resimleri - Fotoğrfları;
 
 
 
 

 

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme