6 Aralık 2014 Cumartesi

Candice Huffine Kimdir? Nereli Kaç Kilo Fotoğrafları Resimleri

Bu yazımızda Pirelli takvimine poz veren ilk büyük beden manken olarak tarihe geçen Candice Huffine kimdir,nereli, kaç yaşında, kaç kilo,fotoğrafları,kilosu,resimleri,Candice Huffine hakkında çok özel bilgi haberi yer alıyor...


Zayıflıktan kırılan genç kadınların el üstünde tutulduğu bir dünyada iri hatlarıyla bir devrim yarattı. Pirelli takvimine poz veren ilk büyük beden manken olarak tarihe geçen Candice Huffine dolgun hatlarını sevdiğini ve bedenini kullanarak kendisi gibi kadınlara da yardımcı olmak istediğini söyledi.

Yahoo!Style'a röportaj veren 29 yaşındaki Candice Huffine "Vücudumu seviyorum ve ben böyle mutluyum. işim gereği bu bedeni diğer kadınlara da gösterip onlara yardımcı oluyorum" dedi."Sahip olduğum bu kıvrımlı beden için özür dilemiyorum" diyen Huffine sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu konuda Pollyanna'cılık oynamıyorum. Ama bedenim böyle yaratılmış.

Sağlıklı besleniyorum, egzersiz yapıyorum ve kilom azalmıyor."Moda sektörüne adım atmadan önce büyük beden modellik konusunda bir fikri olmadığını da söyledi Huffine.Huffine "Uzun boylu ve geniş yapılıydım. Diğer birçok kadından daha iriydim ama formda olduğumu düşünüyordum" diye konuştu.

1.8-78 cm boyundaki Candice Huffine, 44 beden giyiyor.Huffine geçen yıl bir Türk giyim firmasının koleksiyonu için de modellik yapmıştı.

Candice Huffine Fotoğrafları (Resimleri);
 
 
 
 
 

 
 
 
 Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme