14 Aralık 2014 Pazar

Irina Shayk Kimdir? Biyografisi Resimleri
Tatar asıllı Rus manken İrina Shayk, 6 Ocak 1986, Yemanzhelinsk, Çelyabinsk Oblastı, Rusya‘da doğmuştur. Babası Valery Shaykhlislamova Tatar olmasından dolayı Tatar asıllıdır.

Irina Shayk kimdir sorusunu cevaplandırdıktan sonra, ünlü model ve manken Irina Shayk biyografisi hayatı ve en son olarak da yazımızın en altında Irina Shayk'ın en güzel resimlerine yer veriyoruz.

Tam adı İrina Şeyklislamova’dır. Soyadını uzunluğu ve akılda kalması zor olduğu için Şayk olarak değiştiren güzel manken, kariyerindeki en önemli adımları 2007 yılında Sports Illustrated’in bikini özel sayısına verdiği pozlarla attı. İrina Shayk, 2004’te Chelyabinks’ten Moskova‘ya yaptığı bir yolculuk sırasında keşfedildi. Kısa sürede Anne V, Daniella Sarahyba ve Natasha Poly gibi ünlü mankenlerin de ajansı olan Traffic ile bir anlaşma imzaladı.

Yarı Tatar ve yarı Rus asıllı manken. 2007 yılından günümüze kadar yaptığı çeşitli modellik çalışmalarıyla tanayıda ajansın dikkatini çekmiş, özellikle bikinili pozları ile birçok dünyaca ünlü derginin uluslararası edisyonlarının kapak kızı olmuştur. Rus manken İrina Shayk, bir moda ajanı tarafından keşfedildiğinden bu yana fazla uzun zaman geçmedi. Ama o sadece 4 yılda hem ülkesinin hem de dünyanın en gözde mankenleri arasına girdi.

İrina Shayk, Rusya’nın en seksi 50 kadını arasında birinciliğe yükselen model ayrıca uluslararası en iyi model unvanına sahiptir. 2010 yılından beri Real Madrid’in ünlü futbolcusu Portekizli sevgilisi Cristiano Ronaldo ile birliktedir.İrina ayrıca instagram'da en çok takip edilen mankenler arasında ilk sıralardadır.

İrina Shayk, The Book of Bra’ adlı kitabının tanıtımı ve bir mağazanın açılışı için 17 Nisan 2012 tarihinde İstanbul’a geldi.

İrina Shayk, en son 2014 yılında Türkiye'nin en büyük moda organizasyonu Dosso Dossi Fashion Show kapsamında Antalya'da podyuma çıktı.

İrina Shayk instagram adresi ise; @irinashayk dır.Takipçi sayısı 2.09 milyonu aşmaktadır.

İşte birbirinden çekici Irina Shayk resimleri;
 
 

     
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme