5 Aralık 2014 Cuma

Miranda Kerr Kimdir? Biyografi Nereli Resimleri - Victoria's Secret

Victoria's Secret meleklerinden seksi ve güzel model manken Miranda Kerr Kimdir,nereli, doğum tarihi, kaç yaşında, biyografisi, resimleri, Miranda Kerr hayatı hakkında bilgi sayfası...

Miranda Kerr Kimdir
Miranda Kerr, 20 Nisan 1983 tarihinde dünyaya geldi. Kerr, profesyonel olarak kariyerine 1997 yılında keşfedilmesinin ardından başladı.Şu sıralar moda dünyasının yükselen yıldızları arasında. En tanınmış çalışmaları arasında Maybelline ve Victoria's Secret var.

Miranda, iki çocuklu Kerr ailesinin küçük çocuğu. Gunnedah adlı küçük bir kasabada yetişmiş ve katolik okulunda okudu.13 yaşındayken Dolly adlı gençlik magazin dergisinin düzenlediği kapak yüzü yarışmasında birinci oldu ve Melbourne Chadwick ajansıyla mankenlik sözleşme imzaladı.Kerr kısa sürede hem okuyup hem de çalışarak kariyer yaptı.

Avustralya Portmans mağazalar zincirinin TV reklamlarında boy gösterdi.Daha sonra da Avustralya ve Yeni Zelanda'daki moda dergilerinin kapaklarını süslemeye başladı.23 Temmuz 2010 yılında Orlando Bloom ile evlendi. 6 Ocak 2011 günü oğlu Flynn Christopher Bloom'u dünyaya getiren güzel manken, doğumdan kısa süre sonra podyumlara geri döndü.
 
Miranda instagram hesabı; @mirandakerr Miranda Kerr takipçi sayısı 5.1 milyondur.

İşte birbirinden güzel  Miranda Kerr Resimleri (Fotoğrafları);

 
 
 
  

  
 
 

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme