4 Aralık 2014 Perşembe

Otilia Bruma Kimdir? Nereli Biyografisi Resimleri


Ünlü şarkıcı Otilia Bruma Kimdir? Nereli Biyografisi Resimleri ve Otilia Bruma hakkında bilgi haber yazısı sizlerle...

Seksi şarkıcı Otilia, konser vermek için İstanbul'a geldi.
'Bilionera' şarkısıyla büyük çıkış yakalayan Romen yıldız, bir otelin açılış gecesinde sahne alacak.Otilia, Türkiye'de tanıştığı Serdar Ortaç'a hayran kaldı.Şarkıcı, Ortaç'a klibinde oynaması için teklif götürdü.

Otilia Bruma Kimdir?
Tam adı Otilia Bruma olan güzel sanatçı Romanya'nın Suceava ilçesinde dünyaya gelmiştir. 13 Haziran 1992 doğumlu olan seksi sanatçı Otilia çocuk yaşta müzikle ilgilenmeye başlamıştır. Onun müziğe olan ilgisini ilk müzik öğretmeni keşfetti. Müziğe olan ilgisinden dolayı da Romanya Ulusal Kolej'de eğitim aldı. Yerel televizyonlarda çalıştı ve şarkılarını seslendirdiğinde henüz 17 yaşındaydı.

lk sahne adı Bijue oldu fakat Amerika'da aynı isimde bir şarkıcı olduğunu öğrenince sahne adını 2013 yılında Otilia olarak değiştirdi.

2012 yılında All The Stars şarkısı ve klibiyle gündeme geldi. Daha sonra 2013 Haziran ayında French Kiss adlı şarkısı yayınlandı.

Ardından, Kasım 2013 yılında Russian Dream ile On Fire şarkıları yayınlandı. On Fire şarkısına Bükreş'te 3 gün boyunca klip çekildi.

Otilia daha sonra JHaps Records ile çalışmaya başladı. Ve tüm dünya listelerinde hit olan şarkısı Bilionera, 20 Şubat 2014'de yayınlandı. Bilionera şarkısı ile bir anda dikkatleri üzerine çeken Otilia, milyonların beğenisini kazandı. Eylül ayında çektiği klip Youtube'de 30 Ekim itibariyle 5 milyon izleyiciye ulaştı.

İşte size Otilia Bruma Resimleri;

 
 
 
 
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme