19 Aralık 2014 Cuma

Toplu Mail Nasıl Gönderilir?

Toplu Mail Nasıl Gönderilir? Toptan Mail Gönderme


Dünya Üzerinde Hergün 1.3 Milyar Mail Atılmakta Ve Bu Maillerin 900 Milyon Adeti Reklam Maili!


Amerika’da Affiliate’ler Satışlarının %40′ını Mail Göndererek Yapmakta!

Global Yayın Yapan Sitelerin Tamamında Mail Giriş Alanı Bulunmakta!

Yurtdışında Mail Formu Olmayan Hiçbir Ürün Sitesi Başarılı Olamıyor!

Profesyonel Webmasterlar Artık Hazır Mail Listesi Değil Kendi Sitelerinden Topladıkları Mail Adreslerini Önemsemekte!


Fresh Maillistesi Bulmak MultiMailer ROBOTIC Scriptini Satın Almaktan Daha Pahalıdır!

Türkiye’de Bu Script Sadece MultiMailer ROBOTIC‘e Aittir!

Bu Hizmeti Türkçe Sağlayan Tek Sistem MultiMailer ROBOTIC‘tir!

Bu Hizmeti Ömür Boyu Tek Ücret İle Veren Tek Sistem MultiMailer ROBOTIC’tir!


MULTIMAILER ROBOTIC NEDİR?

MultiMailer Robotic, Mail ile satış ve kampanya alanında devrim yaratacak olan website üzerinde çalışan bir scripttir. Aweber.com, Getresponse.com gibi ücretli websiteleri için alternatif olarak oluşturulmuş sınırsız mail adresi toplayabilme ve sınırsız mail gönderebilme özelliklerine sahip olan bir webyazılımıdır.


İster “Affiliate Marketing Kampanyaları” için, istersenizde liste oluşturup satmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz listelere websitenizin hitini arttırmak için mail yollayabilir ve yalnızca alakalı kişilere mail yollayacağınız için yüksek gelir elde edebilirsiniz.

MultiMailer Robotic ile aylık ücret ödemeden istediğini kadar kategorisel email adresi toplayabilir, istediğiniz kadar reklam yapabilirsiniz. Hemde çok kullanışlı bir panel ile herhangi bir programlama bilgisine sahip olmadan!


Kolay Eklenebilir Form İle Müşterilerinizi Basitçe Kazanabileceksiniz Müşterileriniz “Evet” butonuna tıkladığında mail adreslerine onay maili yollanır ve onayladıklarında, daha önceden belirlediğini teşekkür maili adreslerine otomatik yollanır.

Günümüzde Clickbank.com sitelerinin tamamında kullanılan bu özellik ile “Mailing Pazarlama” yöntemi doğmuştur. Ürün sahipleri ya da site sahipleri gerek ürün satışı gerek ise affiliate pazarlama ya da site hiti arttırmak amacı ile bu yöntemi kullanmaktadır. Fakat Aweber.com gibi siteler aylık $50 gibi bir rakam talep etmekte ve bu site veya affiliaterlar için pahalı gelmekteydi.


Ve işte MultiMailer ROBOTIC ile tek bir ödeme ile ömür boyu bu hizmeti alabilme şansı ayağınıza geldi! Profesyonel bir site için gerekli olan bu scripti satın alarak hedeflediğiniz kitlelere ucuz ve rahatça ulaşabileceksiniz.


TOPLU MALİ GÖNDERME NASIL KULLANILIR?

MULTIMAILER ROBOTIC Website üzerinden çalışır. İhtiyacınız olan bir veritabanı ile kolayca kurulum yapabileceksiniz. Kolay kurulum için ayrıca bir kullanım klavuzu ürün ile beraber gelecektir. Veritabanı kurulumu ve diğer dosyaları hostunuza attıktan sonra websiteniz üzerinden yönetim paneline ulaşabileceksiniz.


MULTIMAILER ROBOTIC kesinlikle mevcut sitenizin çalışma düzeniniz bozmaz ya da engellemez. Ödeme sonrasında indireceğiniz dosyaları sitenizde ayrı bir klasör açarak ya da “mmrobotic” klasörünü hostunuza direk aktararak http://www.siteniz.com/mmrobotic/ şeklinde ulaşabileceksiniz. Bundan sonra başka bir işlem gerektirmez ve ya herhangi bir sorun çıkartmaz.


MultiMailer Robotic kullanımı için ayrıca birde eğitim videosuna sahip olacaksınız. Script çok kolay kullanıma sahip olmasına karşın yine de eğitim videosu ödeme yaptıktan sonraki “download sayfasında” olacak.

MAIL ADRESLERİNİ NASIL TOPLAYACAKSINIZ?

Script ile oluşturduğunuz formu websitenize entegre ettiğinizde kullanıcılarınızın hizmetine girmiş olacak ve kullanıcılarınız bu scripte isim ve maillerini girdikten sonra otomatik olarak kendilerine onay maili gönderilecek ve onay mailine bastıktan sonra mail listenize otomatik olarak kayıt olacaklar. Bu şekilde toplu ya da kısmen mail atabilecek ve bunu istediğiniz adresten istediğiniz isimden gönderebilme şansına sahip olabileceksiniz.


Ayrıca her site için yeni bir form oluşturarak her site için ayrı bir liste oluşturabilecek ve bu listelere ayrı mailler yollayabileceksiniz.


kaynak: kobidestek
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme