2 Aralık 2014 Salı

Yasmin Erbil Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Resimleri - Mehmet Ali Erbil Kızı


Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar'ın kızı Yasmin Erbil kimdir kaç yaşında nereli biyografisi resimleri.Milyonları kahkahaya boğan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil Nergis Kumbasar’dan olan kız çocuğu Yasmin Erbil hakkında merak ettiğiniz bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz.

Yasmin Erbil Kimdir - Biyografisi;
2 Aralık 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Annesinin adı Nergis Kumbasar’dır. Saint Benoit Fransız Kız Lisesi mezunudur. Yasmin Erbil’in, Mehmet Ali Erbil’in ilk evliliğinden olan Sezin Erbil adında kendinden 13 yaş büyük ablası ve yine Mehmet Ali Erbil’in Tuba Coşkun ile yaptığı son evliliğinden dünyaya gelen Ali Sadi adında kendinden 11 yaş küçük erkek kardeşi vardır.

Yasmin Erbil, anne ve babasının izinden ilerleyerek reklam yüzü ve oyunculuk kariyeri doğrultusunda ilerlemektedir.Ünlü bir babanın kızı olduğu için sürekli magazin haberlerinde yerini almıştır. Hedefi ise babası ve annesi gibi ünlü biri olmak. Oyunculuk üzerine eğitim almaktadır. Yakında reklam filmlerinde yada dizilerde karşımıza çıkacak gibi. Hedefinde başarılı biri olacağına şüphem yok Düzgün fiziğinin yanında tanınmış bir anne-babanın kızı olması avantajı ile Yasmin'in de  iyi yerlere geleceği aşikar.Şimdiden Yasmin Erbil’e hayatında ve mesleğinde başarılar dileriz.

Yasmin Erbil Resimleri; 3

 
 
 
 

 
 
  

 


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme