6 Aralık 2015 Pazar

Big Brother İdil Naz Kaluç kimdir? - Big Brother İdil Nereli, Biyografisi kimdir? - Big Brother İdil Nereli, BiyografisiBu yazımızda Star Tv ekranlarında Türkiye ile buluşan tüm Dünya'yı kasıp kavuran yarışma programı formatı olan Big Brother'ın dikkat çeken yarışmacısı  İdil Naz Kaluç kimdir? Big Brother İdil Naz kim? Big Brother İdil Nereli, BiyografisiBig Brother İdil Nereli, Biyografisi hakkında bilgilere ve Big Brother'ın güzel yarışmacısı İdil resimlerine yer verdik...

işte Big Brother İdil Naz hakkında bazı bilgiler...
20 yaşında olan İdil Naz Kaluç Benden Eğitimi öğrencisi. İstanbulda anne ve babası ile yaşıyor. Egolu ve hırslı insanlarda hoşlanmadığını dile getiren yarışmacı kendisinin de egolu ve hırslı olduğunu söylüyor.

İdil Naz Kaluç kimdir? Big Brother yarışmasının en dikkat çeken ismi İdil Naz Kaluç olmaya devam ediyor. Big Brother yarışmasındaki sert çıkışları ile kimseye göz açtırmayan İdil bugünlerde hayli gergin. Daha önce Bu Tarz Benim yarışmasına katılan İdil Naz Kaluç 20 yaşında. Boyu 1.67 olan boyunda olan İdil Naz Kaluç 50 kilo. Bu Tarz Benim yarışmasında dikkat çeken isimlerden biri olan yarışmacının sosyal medyada yaklaşık 18 bin takipçisi bulunuyor.

Big Brother yarışmasının en dikkat çeken yarışmacısı İdil Naz Kaluç olmaya devam ediyor. Daha önce Bu Tarz Benim yarışmasına katılan İdil Naz Kaluç 20 yaşında öğrenci. Big Brother Türkiye Star TV'de başladı. Özellikler yarışmacılarıyla çok konuşulacak olan Big Brother Türkiye'de göze ilk çarpan isim İdil Naz Kaluç oldu. Daha önce Bu Tarz Benim'de yarışan güzel yarışmacı bu kez Big Brother Türkiye'de. Peki İdil Naz Kaluç kimdir? İşte tüm detaylar.

Big Brother İdil Naz Kaluç kimdir?
Big Brother Türkiye yarışmacısı İdil 20 yaşında ve Benden Eğitimi öğrencisi. İstanbulda anne ve babası ile yaşıyor. Egolu ve hırslı insanlarda hoşlanmadığını dile getiren yarışmacı kendisinin de egolu ve hırslı olduğunu ifade ediyor... İdil Naz Kaluç Bu Tarz Benim yarışmasında yaptıkları ile dikkatleri çekmişti. Hatırlanacağı gibi Bu tarz Benim yarışmasında Ecem ve İdil Naz Kaluç fena halde birbirlerine girmişlerdi.20 yaşında olan İdil Naz Kaluç şu an İstanbul’da ikamet etmektedir. Boyu 1.67 olan boyunda olan İdil Naz Kaluç 50 kilo. Bu Tarz Benim yarışmasında dikkat çeken isimlerden biri olan yarışmacının sosyal medyada yaklaşık 18 bin takipçisi bulunuyor.

Öğrenci olan İdil Naz Kaluç beden antrenörlüğü okuyor. Aynı zamanda Tenis ve pilates eğitmenliği de yapıyor. Oyuncu olmayı düşünen İdil Naz Kaluç, sosyal çevresi tarafından havalı olarak bilindiğini söylüyor.İlk bölümünde yarışmacılar ve big brother evi tanıtıldı. 8 kız ve 8 erkeğin yarışacağı Big Brother yarışmasında yarışmacılar 100 gün boyunca sevdiklerinden uzakta Bir Brother evinde yaşayacak ve bu 100 gün sonunda kazanan 1 milyonun sahibi olacak. Öğrenci olan Kaluç beden antrenörlüğü okuyor. Aynı zamanda tenis ve pilates eğitmenliğide yapıyor. Yaşam tarzı yüzmek ve spor yapmak. Oyuncu olmayı düşünen Kaluç, sosyal çevresi tarafından havalı olarak bilindiğini söylüyor. Kendisinin hazır cevap olarak görmekte.

İdil Naz Kaluç Resimleri;


İdil Naz Kaluc
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme