26 Ocak 2016 Salı

Sahibinden Lada Vesta SIFIR otomobil (Lada Vesta 25 Bin TL) Hakkında Bilgi


Sahibinden Lada Vesta SIFIR otomobil (Lada Vesta 25 Bin TL) Hakkında Bilgi Lada Vesta Satış Fiyatı? Lada Vesta Özellikleri? Lada Vesta Kaç Para? - Lada Vesta Türkiye - 26 Ocak 2016 Salı Lada Vesta Araba Haberi ile ilgili merak edilen tüm bilgiler ve detaylar en son dakika bilgileri ile 25 Ocak 2016 Pazartesi tarihinde yayınlanan haberimizde.Lada markası 90'lı yıllarda Samara ve Vega modelleriyle büyük sükse yapmış ve önemli bir satış başarısı göstermişti. Fakat daha sonra işler yolunda gitmemiş ve Lada firması Türkiye pazarından çekilmek zorunda kalmıştı. 2015 yılı itibariyle yeniden doğan Lada yakında Türkiye'de yollarda olabilecek. Lada Vesta test sürüşü ve detaylar haberimizin içeriğinde sizlerle...


 Lada Vesta satış fiyatı? Lada Vesta özellikleri? Lada Vesta kaç para?
Lada markası 90'lı yıllarda Samara ve Vega modelleriyle büyük sükse yapmış ve önemli bir satış başarısı göstermişti.Fakat daha sonra işler yolunda gitmemiş ve Lada firması Türkiye pazarından çekilmek zorunda kalmıştı.2015 yılı itibariyle yeniden doğan Lada yakında Türkiye'de yollarda olabilecek. Lada Vesta ile ilgili detaylar haberimizde...

Lada markası 90'lı yıllarda Samara ve Vega modelleriyle büyük sükse yapmış ve önemli bir satış başarısı göstermişti. Fakat daha sonra işler yolunda gitmemiş ve Lada firması Türkiye pazarından çekilmek zorunda kalmıştı.

Rusya otomobil sektörü Lada Vesta modellerle ilgili büyük beklenti içinde. Lada Vesta'nın Rusya'da 2015'in en iyi aracı seçileceği tahmin ediliyor. Birçok otomobil firmasında yöneticilik görevi yapan İsveçli Anderson, 2009 yılında AvtoVaz firmasının başına getirilmişti. Rusya'nın AvtoVaz firması 2012 yılında yaklaşık 210 milyon dolar kâr açıklamıştı. Günümüzde Lada Vesta üretimini yine başka bir Rus otomobil şirketi AvtoVaz üstlendi ve 2015 yılını yeniden doğuş olarak ilan etti. Eylül ayı ile yollara çıkacak olan Lada Vesta 2015, Kasım аyı birlikte de tüm showroomlardaki yerini alacak 2014 yılında Moskova'da düzenlenen fuarda tanıtılan 2015 Lada Vesta'nın test sürüşleri de bitmek üzere.

Vesta modelinin üretim bandına 76 milyon dolar yatırım yapan AvtoVaz, test araçlarını birkaç hafta içerisinde tamamlamış olacak. Priora'nın yerini alacak olan Vesta test için gönderildiği Almanya'da da ABS ve denge testlerinden de başarıyla geçti. Önce hatchback tipi üretilecek olan arabanın sedan versiyonları daha sonra üretilecek.

Lada Vesta 2015 İnceleme, Fiyatı ve Özellikleri Satış Fiyatı

Testlerin tamamlanmasında sonra yaz mevsiminde seri üretimine geçilecek olan 2015 Lada Vesta'nın Rusya satış fiyatı ise 6100 dolar olarak belirlendi.

Türkiye Satış Fiyatı ve Çıkış Tarihi Lada Vesta 2016 başında Türkiye'de yola çıkabilecek. Türkiye'de de satışa çıkacak olan 2015 Lada Vesta'nın 27 bin ile 30 bin TL arasında bir fiyata sahip olması bekleniyor. Sahibinden Lada Vesta SIFIR otomobil (25 Bin TL) en çok aranan araba oldu Sahibinden.com internet sitesinde sıfır Lada Vesta otomobil 25 bin TL'lik (6100 dolar) satış fiyatı ile yeni araç almak isteyenlerin yeni ilgi odağı oldu.

Türkiye'nin en büyük alım satım internet sitesi olan Sahibinden.com 'da yeni ve sıfır araç almak isteyenlerin yeni gözdesi 25 bin TL'lik (6100 dolar) satış fiyatı ile Lada Vesta otomobili oldu. Lada'nın bir başka çalışması olan Xray Cross'lar ise 7500 USD den başlayan fiyatlarla piyasaya sunulacak. Nissan, Renault ve AvtoVaz firmalarının deneyimlerini birleştirerek üretecekleri Xray modeli Sandero ve Duster modellerinden izler taşıyacak. Sürücü koltuğu yükseklik ayarı, tüm camlarda, koltuklarda, direksiyonda ve aynalarda ısıtma sistemi gibi özelliklere sahip olacak arabanın, Lada tarafından üretilen 1.4 litre 100 hp lik benzinli motorla yollara çıkması bekleniyor.


Özellikleri Renault-Nissan ve Rus AvtoVaz firmalarının ortak ürettiği Xray modeli Renault Sandero ve Renault Duster modellerinin izlerini taşıyor. Xray modelinde standart olarak sunulan donanımlar arasında, Rusya'da çok tercih edilen sürücü koltuğu yükseklik ayarı, tüm camlarda, koltuklarda, direksiyonda ve aynalarda ısıtma sistemi bulunuyor. Ayrıca Lada tarafından üretilen yeni 1,4 turbo 100 beygir gücündeki motor da bu araçlarda kullanılacak.

 Ürеtimin başlamasının ardından tеknik özеlliklеri de gün yüzüne çıkmаyа başlayan Vesta'nın kаputunun altında 1. 6 litrelik benzinli motor bulunаcаk. Bu motor seçeneği ile de 3 farklı bеgir gücü tercih еdilеbilеcеk. İlk seçenek 5 ileri manuel şanzımanlı 87 bеygirlik motor olacak. İkinci seçenek olarak ise manuel veya otomatik 5 ileri 106 beygir gücünde motor olacak. Üçüncü ve son seçenek olarak ise 114 beygir gücünde 5 ileri manuel şanzıman ile sunulacak. Aracın tasarımı ise Lada B platformu üzerinde yükseldi. 4410 mm uzunluğunda, 1764 mm genişliğinde ve 1497 mm yüksekliğinde olan Lada Vesta, 2635 mm aks mеsafеsi uzunluğuna sahip. Aracın toplam ağırlığı ise 1150 kg ile 1192 km arasında farklılık gösterecek. Ayrıca 55 litrelik yakıt dеposu bulunuyor. Tüm koltuklarda, camlarda ve aynalarda ısıtma sistemi bulunmaktadır. Rusya'da 2015 yılının en iyi aracı seçileceği düşünülüyor. Ayrıcа aracın motoru 1, 4 turbo beygir gücünde olacak.

Aşağıdaki videodan Lada Vesta test sürüşünü izleyebilirsinizPaylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme