15 Aralık 2017 Cuma

Burak Deniz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? (Bizim Hikaye) Hayatı Hakkında Bilgi

Bizim Hikaye diziyle dikkatleri iyiden iyiye üzerine çekmeyi başaran genç ve yakışıklı oyuncu Burak Deniz kimdir, nereli, kaç yaşında gibi hayatı hakkında bilgilerin merak edildiği ve biyografisinin oldukça merak edildiği aşikar. İşte merak ettiğiniz Burak Deniz hakkında bilgiler ve detayları...

Burak Deniz, 20 Ekim 1989 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Anne baba O küçükken ayrılmışlar. Üniversitede sanat tarihi okudu.Burak Deniz, 2011 yılında yapımcılığını Timur Savcı'nın yaptığı "Kolej Günlüğü" adlı dizide Onur karakterini canlandırırken,Özge Çelik ve Furkan Andıç ile birlikte oynadı.2012 yılında "Sultan" dizisinde Tarık karakterini canlandırırken, Nurgül Yeşilçay, Şahin Irmak,Nur Sürer, Settar Tanrıöğen ile oynadı.

2013 - 2014 yılları arasında "Kaçak" dizisinde Burak Topçuoğlu karakterini canlandırırken, Gürkan Uygun, Berk Hakman, Begüm Birgören, Yağmur Tanrısevsin, İnanç Konukçu, Hasan Küçükçetin ile beraber rol almıştır.

2015 yılında "Tatlı Küçük Yalancılar" adlı dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız,Büşra Develi, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Dilan Çiçek Deniz ile birlikte oynadılar.Son olarak Fox Tv televizyon kanalında yayınlanan ve yüksek seyretme oranı yakalayan ''Bizim Hikaye'' dizisinde Hazal Kaya ile baş rolde oynuyor ve Barış karakterini canlandırıyor.

Oynadığı - Rol Aldığı Diziler ve Filmler :

2017-  Bizim Hikaye Dizisi - Barış rolünü canlandırıyor ( Hazal Kaya ile başrolde) 2015 - Tatlı Küçük Yalancılar (Toprak) (TV Dizisi)
2015 - Medcezir (Aras) (TV Dizisi)
2013 - 2014 - Kaçak (Burak Topçuoğlu) (TV Dizisi)
2012 - Sultan (Tarık) (TV Dizisi)
2011 - Kolej Günlüğü (Onur) (TV Dizisi)

Burak Deniz Resimleri - Fotoğrafları;


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme