15 Aralık 2017 Cuma

Çağatay Akman Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında Hayatı Hakkında Bilgi - Gece Gölgenin Rahatına Bak

Bizim Hikaye adlı dizinin müziği olan “Gece Gölgenin Rahatına Bak” adlı şarkı ile ünlenen şarkıcı Çağatay Akman Gece Gölgenin Rahatına Bak adlı ilk single parçası ile Youtube'daçok kısa sürede  100 milyonu aştı. 12 Aralık tarihinde piyasaya sürdüğü single parçası ile birlikte 1 günde 300 bini aşkın izlenme rakamına ulaşan Çağatay Akman, Youtube’un trend videolar listesine uzun süre ilk sıralarda yer aldı.

“Gece Gölgenin Rahatına Bak” adlı parçanın sözlerini Koray Albayrak ile birlikte yazan genç şarkıcıya klip çekimlerinde yönetmen Yekta Özbilen eşlik etti. Peki, Youtube'da rekor kıran Çağatay Akman kimdir? Kaç yaşında? ve hayatı hakkında bilgiler yazımızın devamında...

Çağatay Akman Kimdir? 

31 Temmuz 1998 doğumlu olduğu öğrenilen genç şarkıcı 17 günlük süre içerisinde 17 milyonu aşkın izlenirken günlük ortalama 1.5 milyon görüntülenme ile trend videolarda yerini aldı. Rap müzik ile yakından ilgilenen Çağatay Akman, ilk single parçası olan Gece Gölgenin Rahatına Bak’ı takipçilerinin beğenisine sundu.

Farklı ortamlarda dönem dönem sahne alan genç şarkıcının parçası Youtube üzerinde 1 günlük süre içerisinde 300 bini aşkın izlenme rakamına ulaştı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda gitar çalmayı ve şarkı söylemeyi oldukça sevdiği öğrenilen başarılı şarkıcının önümüzdeki günlerde sahnelerde yer alacağı ifade edildi.


Zeytinburnu’nda oturuyor. 18 yaşında. Bir ablası var. Annesi ev hanımı, babası deri işiyle ilgileniyor. Ticaret Meslek Lisesini terk etti, ancak eğitimine kaldığı yerden devam edecek. Şu ana kadar hiçbir müzik eğitimi almadı. Konservatuar okumak istiyor. Sadece gitar kursuna gitti.
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme