16 Aralık 2017 Cumartesi

Hande Erçel Kimdir? Nereli, Kaç Yaşında? Biyografi Resimleri Hayatı BilgileriSon dönemlerde dizi sektörü pek çok genç oyuncuyu bu sektöre kazandırdı. İşte bu genç oyunculardan dikkat çeken isimlerinden tabiri caizse ışığı parlayan genç yeteneklerden olan güzel oyuncu Hande Erçel oldukça popüler. Dans şovuyla gündemin üst sıralarına tırmanan Siyah İnci'nin güzel ve çekici oyuncusu Hande Erçel kimdir? Erçel, kaç yaşında ve nereli? Siyah İnci Dizisi’nin başrol oyuncusu Hande Erçel kimdir? İşte güzel ouyuncu hakkında merak edilenler…Son dönemin popüler dizi oyuncusu Hande Erçel kimdir? Dizi ve film oyuncusu olan Hande Erçel nerelidir ve kaç yaşındadır? İşte sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden olan Hande Erçel'in biyografisi...

Hande Erçel Kimdir?

Başarılı oyuncu Hande Erçel, 1993 yılında Balıkesir, Bandırma'da dünyaya geldi. Erçel, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde okuyor. 2015 yılında katılmış olduğu Miss Cilivaliton of the World yarışması katılmıştır. Azerbaycan’da düzenlenen bu yarışmada ikinci olmuştur.

Daha önce Çılgın Dersane Üniversitede ve Hayat Ağacı dizilerinde oynadı. Çılgın Dersane Üniversitede ile ekran macerasına başlayan Hande eylül 2014 sezonunda TRT’de yayınlanan ‘Hayat Ağacı’ dizisiyle tekrar izleyici karşısına çıktı. Genç oyuncu dizide İdil Fırat (Filiz) ve Fikret Kuşkan’ın (Murat) kızları Selen Karahanlı karakterine hayat verdi. Son olarak Siyah İnci Dizisi’nde Tolgahan Sayışman’la birlikte başrol oynamaktadır.

Hande Erçel'in Oynadığı (Rol Aldığı) Diziler

Çalıkuşu
Hayat Ağacı
Çılgın Dershane Üniversitede
Güneşin Kızları
Aşk Laftan Anlamaz
Siyah İnci

Hande Erçel'in Aldığı Ödüller

- Güneşin Kızları adlı dizisi ile "Yıldızı Parlayan Özel Ödülü"
- 42. Pantene Altın Kelebek ödüllerinde bu ödülü
- 42. Pantene Altın Kelebek ödüllerinde en yakışan çift (Ali ve Selin, Güneşin Kızları)
- 3. İTÜ Emös Başarı Ödüllerinde en iyi kadın dizi oyuncusu
- 7. Medya ödüllerinde en iyi çıkış yapan kadın dizi oyuncusu ödülü


Hande Erçel Resimleri - Fotoğrafları;

 


 

Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme