19 Ocak 2018 Cuma

Damla Can Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? (Survivor All Star)Damla Can'ın 10 Şubat Cumartesi günü başlayacak Survivor kadrosunda yer alacağı öne sürüldü. Ancak Survivor 2016'da finale kalarak büyük başarı elde eden Damla Can ile ilgili iddialar ne Survivor Türkiye hesaplarından ne de Acun Ilıcalı tarafından henüz doğrulanmadı.Peki Damla Can kimdir ve Survivor All Star 2018 kadrosunda yer alacak mı acaba?

Damla Can 1991 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Daha önce Survivor'da Gönüllüler takımında yarışan Damla Can, jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri veriyor.Gönüllüler takımının öne çıkan yarışmacılarından biri olan Damla Can düzgün fiziği ve güler yüzüyle dikkat çekmişti.

Özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla, Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri veriyor. Spor yaptığı esnada fotoğraflarını paylaşan Damla Can düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine topluyor. Damla Can; 27 yaşında 171 boyunda ve 56 kilogram ağırlığındadır.Gönüllüler takımının öne çıkan yarışmacılarından biri olan Damla Can düzgün fiziği ve güler yüzüyle dikkat çekiyor. Özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla, Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri veriyor.


Spor yaparken kareleri sosyal medya üzerinden paylaşan Damla Can düzgün fiziği ile dikkat çekiyor.Survivor 2016’da hem başarısıyla hem de güzelliğiyle konuşulan Damla Can, finale kalarak büyük bir başarı elde etmişti.


Damla Can ile ilgili son günlerde Survivor 2018 kadrosuna katıldığına dair iddialar konuşuluyor. Fakat, Damla Can'ın Survivor 2018'e katılıp katılmadığa dair resmi bir açıklama yapılmadı. Bu zamana kadar açıklanan Survivor 2018 kadrosunda şu isimler yer alıyor;
All Starlar: Sema Aydemir, Nagihan Karadere, Merve Aydın, Turabi, Murat Ceylan, Hilmi Cem İntemepe, Adem Kılıçcı, Hakan Hatipoğlu

Gönüllüler: Cumali Akgül
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme