19 Ocak 2018 Cuma

Elif Güngör Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? (Survivor All Star 2018)Elif Güngör kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? gibi sorular son zamanlarda Google'da en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Bunun nedeni ise Barcelona forması giyen milli futbolcumuz Arda Turan'ın Elif Güngör'e ınstagram üzerinden DM atması ve Survivor All Star 2018 kadrosunda yer alacağı haberleri...

Aslıhan Doğan ile birliktelikleri devam eden Arda Turan'ın, fıtness eğitmeni Elif Güngör'e ınstagramdan mesaj atması magazin gündemine oturmuştu.Yayın tarihi yaklaşan Survivor 2018 All Star yarışması için adaylar yavaş yavaş belli olurken, sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu gelişmelerden en sonuncusu ise Milli Takım kaptanı Arda Turan'ın Survivor ile ismini andığı Elif Güngör oldu. Peki, Survivor 2018'e katılacağı intibası ortaya çıkan Elif Güngör kimdir? sorularının yanıtı yazımızın devamında

Elif Güngör Kimdir?

Elif Güngör , Milli Takım kaptanı Arda Turan'ın Instagram üzerinden direkt mesaj gönderdiği iddiasıyla gündeme geldi. Yaşı, mesleği gibi hakkında sorgulamalar yapılan Elif Güngör ile ilgili en çok merak edilen konu ise Survivor 2018’ katılıp katılmayacağı oldu. Peki Elif Güngör kimdir, Survivor 2018’e mi katılacak?


Daha önce Ebru Şallı ve Kısmetse Olur ile ismini duyuran Cansu Çördük’e sosyal medya üzerinden mesaj attığı haberleriyle gündeme gelen Arda Turan’ın bu kez Elif Güngör’e mesaj attığı iddia edildi. Milli Takım kaptanının “Survivor'a gideceksin sanırım ben öyle anladım" yazan mesajını ifşa eden Elif Güngör’ün kim olduğu merak konusu oldu.
Elif Güngör, fıtness eğitmenliği yapıyor. Elif Güngör, Instagram hesabından paylaştığı resim ve videolarında yaptığı fıtness hareketlerinin yanı sıra dikkat çekiyor.


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme