16 Ocak 2018 Salı

Lolan Güzeli Nedir? Lolan Kraliçesi Kimdir? Türk Mumyası Hakkında Bilgi


3800 yıllık Türk Kraliçesi Mumyası Lolan Güzeli, Lolan Prensesi veya Lolan Kraliçesi olarak bilinen Büyük Atamız Türklerin babaannesi Çin'in işgali altındaki Uygur özerk bölgesi olan Doğu Türkistan'da bulundu.

 


Çin'de Çıkan Türk Piramitleri Beyaz Piramitler Saklanan piramit 3 bin 800 yıllık mumya 'Lolan Güzeli', Çin tarafından ABD'deki sergiden çekildi

Çin, ABDdeki bir sergide gösterilecek olan ''Beauty of Xiaohe'' (Lolan Güzeli) olarak adlandırılan 3 bin 800 yıllık mumyayı birden sergiden çekerek göndermedi.

Böylece Asyanın kökenleri hakkında büyük sırlar saklayan mumyanın üzerindeki tartışmalar tekrar gündeme gelmiş oldu. Çinin sergilenmesinden rahatsız olduğu mumya, ne boy pos, ne de çehre itibarıyla Asyalıya benzemiyor. Çinlilerin yapısına göre, daha uzun boylu, beyaz tenli, upuzun kirpikli, ince düz burunlu olan mumya daha çok Avrupalı bir görüntü sergiliyor.

DNA TESTİ %100 TÜRK OLDUĞUNU KANITLADI!
Yapılan DNA araştırmalarında, DNA yapısının Anadoludaki beyaz Türk ırkı ile aynı olduğu yani Lolan Güzeli'nin Türk olduğu kanıtlandı.Üzerinde bulunan Türk'lere ait olan kılık kıyafeti ve şaman gelenekleri ile gömüldüğü'nü kanıtlayan şaman ayinlerinde kullanılan gereç ve simgelerin mezardan çıkması da çok net bir sonuç olarak bu mumyanın % 100 Türklerin Atası olduğunu göstermektedir.

SİNCANDA BULUNDU
Çinin kurak Sincan Eyaletindeki Tarim Havzasında bulunan mumya hâlâ Avrupalı mı, Türk mü diye tartışılırken, asırlardır bu topraklarda yaşayan Çinlileri de bu söylentiler kızdırıyor. Üstelik 'Lolan Güzelinin yakınında bulunan birçok mumya da yine tıpkı onun gibi özellikler taşıyor. Birçok arkeolog mumyanın Avrupa kökenli olduğunu söylerken, Pekin yönetimine karşı bağımsızlık mücadelesi veren Uygurlara göre hem Lolan Güzeli, hem de civarında bulunan mumyalar Türk kökenli.

3800 YAŞINDAKİ TÜRK KRALİÇE LOLAN GÜZELİ MUMYASI VİDEOSU İZLE ! 
 

Lolan Güzeli Merarının Bulunması ve Lahidin kapağının açılması görüntüleri Çin televizyonunda canlı yayınlanmış... 

 İlk insan mumyalama tekniğini mükemmel bir şekilde uygulayanlar Altay Türkleridir.(Mısır medeniyetinden yüzyıllarca önce) Uygur bölgesinde bulunan,Mısır piramitlerinden yüzyıllarca önce yapılan ve Mısır piramitlerinden daha yüksek/büyük olan piramitleri yapan Türklerdir.Çin hükümeti buraya girişi tamamı ile yasaklamıştır.Çünkü bu piramitlerin içinde proto-Türk yazılar mevcut.Arkeologların dahi girişine kati surette izin verilmiyor.Çünkü dünya tarihinin tekrar yazılması gerekebilir.


Çindeki Türk Mumyaları Ne Anlama Geliyor?

Türk Bilim adamı Kazım MİRŞAN yaptığı araştırmalarda Ön-Türk uygarlıkları tarafından OT-OĞ olarak isimlendirilen Ön-Mısıra M.Ö 3000 Yıllarında Doğu Anadoludan Isub-Ög yazısının gittiğini tespit etmiştir. Kazım MİRŞANın bugüne kadar anlamı çözülemeyen 184 adet mısır hiyeroglifini Ön-Türkçe olarak okumuş olduğu ve mumyalama tekniklerinin yine M.Ö. 3000′li yıllarda Altaylarda geliştirildiği düşünülürse Piramit inşa teknolojisinin Eski Mısıra Ön-Türk Uygarlıkları tarafından öğretildiği sonucuna ulaşılmaktadır.

Tüm İnsanlık tarihini değiştirerek; 

MEDENİYETİN ASIL YARATICISININ TÜRKLER OLDUĞU SONUCUNU DOĞURAN bu olağanüstü keşif batılı bilim adamları(!) tarafından ısrarla görmezlikten gelinmekte ve insanlığın bilgisinden daha uzun süre saklanması mümkün olmayan bu piramitleri başka bir uygarlığa mal etmeyi amaçlayan maksatlı çalışmalar yapılmaktadır.


 


Lolan Güzeli Türk Kraliçesi Resimleri;


  


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme