21 Şubat 2018 Çarşamba

Anastasia Bryzgalova Kimdir? Nerelidir ve Kaç Yaşında


Güney Kore kış olimpiyatlarından sonra büyüleyici güzelliği ile dikkatleri üzerine toplayan Anastasia Bryzgalova hakkında en çok merak edilen soruların başında ''Anastasia Bryzgalova kimdir,  Anastasia Bryzgalova nerelidir ve de Anastasia Bryzgalova kaç yaşında'' gibi sorular gelmekte.  


Anastasia Bryzgalova herkesi adeta büyüledi. Curling (körling) sporcusu Anastasia Bryzgalova, güzelliğiyle Kış Olimpiyatları'nı izleyenleri kendine hayran bıraktı.Anastasia Bryzgalova herkesi adeta büyüledi. Curling (körling) sporcusu Anastasia Bryzgalova, güzelliğiyle Kış Olimpiyatları'nı izleyenleri kendine hayran bıraktı. Peki Anastasia Bryzgalova kaç yaşında?


Güney Kore'nin ev sahipliğini yaptığı 23. Kış Olimpiyat Oyunlarında 25 yaşındaki curling (körling) sporcusu, güzelliğiyle müsabakanın önüne geçti.Kış Olimpiyat oyunları devam ederken, sporseverlerin ilgisini tek çeken şey müsabakalar olmuyor. Adriana Lima, Megan Fox ve Angelina Jolie gibi 'dünyanın en güzel kadınları' arasında gösterilen isimlere benzetilen 25 yaşındaki curling sporcusu, Anastasia Bryzgalova güzelliğiyle kısa sürede kendine geniş bir hayran kitlesi edinmeyi başardı.


Anastasia Bryzgalova, kısa sürede kendine geniş bir hayran kitlesi edinmeyi başardı. Geçtiğimiz Haziran ayında evlenen sporcu, Adriana Lima, Megan Fox ve Angelina Jolie gibi 'dünyanın en güzel kadınları' arasında gösterilen isimlere benzetildi.Bazı twitter kullanıcıları ise Anastasia'nın modelliğe başlaması gerektiğini savundu.

İşte Sıradışı Güzel Sporcu Anastasia Bryzgalova Resimleri, Fotoğrafları;


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönderme