2 Şubat 2018 Cuma

Ceylin Akçalı Kimdir? ( YouTuber CeylinA )


Son yıllarda İnstagram, YouTube, YouTuber kavramları ön plana çıkmaya başladı.Televizyon devriminden sonra İnstagram ve YouTube'dan yeni yeni ünlü yüzlerle karşılaşmaya başladık. Şimdi enteresan bir YouTuber, instagram fenomeni, model, oyuncu, iç mimar ve mobilya tasarımcısı adayı, psikolojik yaşam koçu gibi pek çok özelliği olan sosyal aleme birazcık fazla gelebilecek entelektüel kapasitesiyle dikkat çeken Ceylin Akçalı kimdir? nasıl biridir? ne yapar? gibi soruların cevaplarını bulabileceğiniz ''Ceylin Akçalı Kimdir? '' başlıklı biyografi yazımızın detaylarını aşağıda paylaşıyorum...


YouTuber Ceylin Akçalı'yı ilk olarak eski adı Periscope, yeni adı Scope  olan uygulamada görüp bir nebze tanıma fırsatım oldu. Onu ilk gördüğümde özel bir ruhunun olduğunu hissettim  (empat olmamdan kaynaklı) ve onu takip ederek izlemeye başladım.


Bu arada Ceylin Akçalı'nın CeylinA adında YouTube kanalı olan bir YouTuber olduğunu öğrendim ve CeylinA kanalını da takip etmeye başladıktan bir süre sonra Ceylin Akçalı'nın biyografisini yayımlamaya karar verdim. Bu amaçla YouTube kanalı üzerinden nedirkimbirbilgilen.com olarak iletişime geçerek iznini ve detaylı biyografisini rica ettim. Kendisi bu isteğimi olumlu karşıladı ve biyografisini ileteceğini söyledi ancak  bu güne kadar maalesef geri dönüş alamasam da ben vazgeçmedim.(azimli bir şekilde inat ettim:))


Sonuç olarak arkadaşlar Ceylin Akçalı hayranları için Ceylin Akçalı'nın Periscope'da ve CeylinA kanalında kendi ağzından duyduklarımı derleyip Ceylin Akçalı hakkında merak edilenler hakkında bu biyografiyi hazırladım.


Ceylin Akçalı Kimdir? 

Ceylin Akçalı, bildiğim kadarıyla Lüleburgaz doğumlu ve 23-24 yaşlarında.Kendisini hem sosyal hem asosyal, çalışkan aynı zamanda Matematik ve Fen'i çok seven biri (inek yani:)) olarak tanımlayan Ceylin Akçalı, daha 6 yaşında kitap yazmaya, 10 yaşında modern dans eğitimi almaya başlamış.Daha sonra rockn roll, tango, salva ve buchata danslarını da öğrenmiş. Fitness yapmayı da eksik bırakmamış tabi...Dahası 14 yaşında keman çalmayı öğrenmiş.Lise öğreniminden sonra ODTÜ Kimyayı kazanmış ancak iki yıl sonunda bu bölümden sıkılarak bırakmış ve tekrar LYS sınavlarına girerek Kocaeli Üniversitesi İç Mimarlık bölümünü kazanmış ve halen İç Mimarlık eğitimine devam etmekte.Okulu bitirdiğinde mobilya tasarımcısı olmayı istiyor.Bu arada, araya Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini de sıkıştırarak bu bölümden mezun olmuş.


2014 Perfect Models Of Turkey yarışmasına katılarak finalist olmayı başararak Türkiye'de ilk 13 model arasına girmiş. Ceylin Akçalı oyunculuk eğitimi de almış.En başta söylediğim gibi karşımızda gerçekten de sıra dışı, enteresan, entelektüel ve bir o kadar da güzel bir YouTuber var arkadaşlar. Ceylin Akçalı ismini önümüzdeki zamanlarda daha çook duyacaksınız! benden söylemesi...

Ceylin Akçalı Sosyal Medya Hesaplarına ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz!

Ceylin Akçalı YouTube: CeylinA
Ceylin Akçalı İnstagram: @ceylinakcaliofficial
Ceylin Akçalı Scope: @CeylinAA
Ceylin Akçalı Scorp: @ceylinakcali
Ceylin Akçalı Pictame 
Ceylin Akçalı Twitter: CeylinAkcali
İşte CeylinA

Paylaş:

3 yorum:

  1. Güzel yorumlar için çok teşekkür ederim yazıyı yeni gördüm ve paylaşımlarda bulundum. Teşekkürler :)

    YanıtlayınSil
  2. Canım arkadaşımmm yolun hep açık olsun :) bu kadar azim, inanç, güven başarını getircekti zaten ����������

    YanıtlayınSil