İletişim


Bu sitedeki kayıtlarda yer alan bilgiler yer yer özgün ve bir kısmı alıntılardan oluşmaktadır.Eğer siteden kaldırılmasını istediğiniz ve özgün halinin size ait olduğunu düşündüğünüz bir kayıt varsa bize bloggeradmin@nedirkimdirbilgilen.com veya nedirkimdirbilgilen@gmail.com adresinden veya yorum kısmına yorum bırakarak ulaşabilirsiniz.

Ancak yorum bırakırsanız daha hızlı ulaşacaktır.

Bu sitede yer alan tüm haber, bilgi, resim vb. yayınları bu siteyi ziyaret ederek kendi istediğinizle okuduğunuzu ve www.nedirkimdirbilgilen.com adlı sitedeki tüm yayın ve bilgilerden dolayı doğabilecek her türlü maddi, manevi, sağlık vb. her türlü sorumluluk ve sonuçları şimdiden kabul etmiş sayılırsınız. www.nedirkimdirbilgilen.com hiç bir şekilde sorumlu değildir.

3 yorum:

 1. Merhabalar ben Nazlican Elestekin- ve hakkimda ki bu haberin kaldirilmasini istiyorum. Lutfen haber verebilir misiniz? Tesekkur ederim

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Selamlar, başka bir haber sitesinden alıntı yapılarak ve kaynağı gösterilerek yapılan ilgili haber kaydı isteğiniz üzerine kaldırılmıştır.

   Sil
  2. Ayrıca iletişim bilginizin olduğu yorum yanlışlıkla silindiği için şahsınıza bilgi verilememiştir ama mesajınızı görür görmez kaldırma işlemi yapılmıştır.Özür dileriz

   Sil