Kullanım Koşullarıne nedir, kim kimdir, nasıl nasıldır, nerede nerededir, sağlık, bilim, tarih, edebiyat, fizik, kimya, biyoloji, pisikoloji, empati, felsefe, fen bilgisi, biyografi, ders konuları, eğitim, ödev konuları, yemek tarifleri ve bir çok konuda vikipedi bilgileri içeren nedir, kimdir, nasıldır, hakkında bilgi gibi konuları işleyen sitemiz “Nedirkimdirbilgilen.com”  sitedeki yayınların bir kısmı özgün ve bir kısmı alındı yayınlardan oluşan içeriklerle genel kitleye hitap etmektedir.Sitede okuduğunuz ve edinilen bilgilerden kaynaklı her türlü sorumluluklardan tamamiyle site ziyaretçisi sorumludur. Bu sitede yer alan tüm haber, bilgi, resim vb. yayınları bu siteyi ziyaret ederek kendi istediğinizle okuduğunuzu ve www.nedirkimdirbilgilen.com adlı sitedeki tüm yayın ve bilgilerden dolayı doğabilecek her türlü maddi, manevi, sağlık vb.her türlü sorumluluk ve sonuçları şimdiden kabul etmiş sayılırsınız. www.nedirkimdirbilgilen.com hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Site içeriğinde yer aldığını düşündüğünüz telif hakkı olduğunu iddia ettiğiniz tüm makalelerimiz ve sitede yer alan resimlerimiz için bize uyarı maili gönderebilirsiniz, uyarı maili alındıktan sonra 5 iş günü içerisinde araştırması tamamlanıp sitemizden kaldırılacaktır.

Telif hakkı ve kaynak belirtilmeden kopya içerik sitemizde barınmaz, yinede siteden kaldırılmasını istediğiniz ve özgün halinin size ait olduğunu düşündüğünüz bir sayfamız varsa bizimle buradan iletişim kurabilir ve ilgili sayfanın linkini ve ne olduğunu belirtebilirsiniz.

İletişim İçin:
Mail adresimize mail gönderebilir veya telif hakkı ve kaynak belirtilmeden kopya içerik olduğunu iddaa ettiğiniz sayfanın altına yorum yazabilirsiniz.


0 yorum:

Yorum Gönder